MaxBB MuchiBB

BT Gold1 BT WT1 BT DJ1 BT FIKTIV1 BT Wa1

MuchiBus HeaderR

מוציבאס | תחבורה באמריקה הלטינית

בחרו נושאClick5 - מוציבאס תחבורה בקליק | סוגי מושבים | טיפים חשובים לנסיעה באוטובוס | קווים ומסלולים מסוכנים

אוטובוסים, שאטלים, רכבות ומעבורות בקליק

מוציבאס | MuchiBus.com

אוטובוסים, שאטלים, רכבות ומעבורות ברכישה אונליין ללא צורך לגשת לטרמינל. מוציבאס מבית אתר מוצילר ואתר הנסיעות היבשתיות הגדול בעולם BookaWay.

ניתן לחפש קווים בין הערים השונות, מדינות, איים ועוד - בחירת החברה, שעה ומיקום וקבלת כרטיס אוטובוס דיגיטלי למייל. אין צורך להגיע פיזית לטרמינל האוטובוסים.

פריסת האוטובוסים רחבה אולם אינה מקיפה את כל היעדים והשירות יתרחב עם הזמן ויציע עוד קווים ויעדים וכן פתרונות תחבורה נוספים.

MuchiBus Button

אפשרויות תשלום בכרטיסי אשראי | GAPAY

שירות לקוחות בווטסאפ לאחר רכישה - לחצו לשירות לקוחות

סוגי מושבים באוטובוסים

בכל נסיעה תוכלו לבחור מספר סוגי מושבים (קלאסים) אשר מציינים את רוחב המושב וכמה הזוית המקסימלית שתוכלו להוריד את המושב. הקלאסים נעים ממושב רגיל עד מיטה מלאה. לכל חברה יש את ההתאמות שלה למושבים ולכן אין זהות מוחלטת בין החברות. חלק מהחברות מספקות גישה לחשמל, USB, מסך טלויזיה ועוד.

seatRegמושב רגיל - מושב רגיל ופשוט לנסיעות קצרות, המושב יורד מעט אחורה ומתאים לנסיעות קצרות.

seat140מושב 140 (גם 150-130) - מושב שיורד 140 מעלות, רחב יותר ונוח ממושב רגיל וטוב לנסיעות של מספר שעות. (לחצו למושב לדוגמא).

Seat160מושב 160 - מושב שיורד 160 מעלות ונחשב לחצי מיטה " סמיקאמה", רחב יותר מקודמו והמושב נוח מאוד ומתאים לנסיעות ארוכות. (לחצו למושב לדוגמא).

seat180מושב 180 - מושב שיורד 180 מעלות ונחשב למיטה "קאמה", זה המושב הנוח ביותר ומעולה לנסיעות ארוכות. (לחצו למושב לדוגמא).

toiletמושבים שיש להמנע מהם - רצוי להזמין מושב במרכז האוטובוס ורחוק מהשירותים. המושבים ליד השירותים זולים יותר וחשוב להמנע מהם בשל התנועת נוסעים, רעש וכן ריחות שיוצאים מהשירותים.

Seats

טיפים לנסיעה באוטובוס

bus stopהתנהלות בטרמינל (חשוב מאוד) - אין לעזוב את המזוודה/מוצילה ללא השגרה אפילו לא לשניה אחת, עליכם להחזיק בה כל הזמן ולא להוריד את התיק הקטן מהגב. עזיבה של הציוד עלולה להוביל לגניבה שלו תוך הסחת דעתכם. אם מקומי פונה אליכם לשוחח עליהם להחזיק בתיקים טוב כי לעתים מדובר בפעולת הסחה לצורך גניבת ציוד - לדוגמא: מקומי יגש אליכם ויראה לכם קקי של יונים על הכתף ויבקש לעזור לנקות את זה בזמן שחברו מכייס אתכם.

clockהתכוננו לעיכובים - שעת ההגעה המוצהרת הנה המלצה בלבד. ישנם עיכובים שאינם תלויים בחברת האוטובוסים וסיבות נוספות למה הנסיעה אורכת יותר ולכן הזהרו בהזמנת טיסה או אטרקציה זמן קצר לאחר צפי שעת ההגעה.

backpackציוד בבטן האוטובוס - דאגו להעזר בכיסוי מוצילר, לקשור את המוצילה/מזוודה לתיקים הנוספים של החברים עם כבל ייעודי מברזל וכן שיהיה קשור לאחד מהברזלים אם מתאפשר שבבטן האוטובוס. אם מתאפשר לכם לבחור מקומות ישיבה ליד תא המטען כך תוכלו לראות בזמן עצירות אם מישהו מוריד תיקים.

backpack2ציוד שאתכם במושב - הציוד שבתיק הקטן צריך להיות עליכם כל הזמן. על הרגליים או בין הרגליים וזאת רק אם אין גישה מלמטה בין הכסאות אל התיק. אין יש גישה ו/או אתם חייבים לשים את התיק בתא שמעל, שמרו על הציוד היקר לכם עליכם. אל תשאירו ציוד ללא השגחה ולו לרגע אחד.

cheapאל תתפתו לחברות זולות - ישנן חברות זולות שרמתן נמוכה מהחברות האיכותית וזה יתבטא באיכות הנהגים, שמירה על הציוד, תחזוקה, נהג אחד במקום 2 נהגים בנסיעות ארוכות ועוד. החברות האיכותיות הן גם היקרות ביותר.

RoadDanger

קווים ומסלולים מסוכנים

קו לימה קוסקו (פרו) - מסלול של 20 שעות שעובר באיקה (נסיעה מאיקה לקוסקו או מקוסקו לאיקה זה אותו מסלול של לימה) נחשב למסלול מסוכן בשל הפיתולים ונסיעת הלילה. בחרו במסלול זה את החברות האיכותיות דוגמאת קרוז דל סור או סיבה שלהם 2 נהגים. ניתן ואף רצוי לקחת טיסה בקו זה.

קו קוסקו מאצו פיצו (פרו) - נסיעה זאת אפשר לעשות בוואן או רכב פרטי לאורך חלק משמעותי מהמסלול מה שמוזיל אותו לעומת רכבת. המסלול מסוכן ברכב ולכן העדיפו רכבת על פני תחבורה אחרת. לחצו לפוסט עם דיווח על תאונה.

קו לה פאז רורהנבאקה (בוליביה) - בזמן גשמים המסלול הופך למסוכן מהרגיל וניתן לקחת טיסה כאשר גשום במסלול.

דרך המוות (בוליביה) - מסלול זה סגור לנסיעה ברכב או תחבורה ציבורית אולם פתוח לנסיעה באופניים או טרקטורונים ויש לנקוט במשנה זהירות במסלול זה.

קו קרטחנה סנטה מרתה (קולומביה) - מסלול זה עובר בקו החוף והיא המסלול הבטוח ולחלופין עובר בכפרים שם התקבלו דיווחים על שודים ולכן וודאו מראש כי המסלול עובר בקו החוף. לחצו לפוסט עם דיווח על השוד.

קו בוגוטה מדג'ין קאלי (קולומביה) - באיזור בין שלושת הערים התקבלו דיווחים מועטים על שודים בנסיעות לילה ולכן רצוי להעדיף נסיעת יום או טיסה באיזור זה.

קו מונטניטה גואיאקיל מנקורה (אקוודור) - נסיעה ממונטניטה או גואיאקיל לעבר מנקורה בנסיעת לילה. ישראלים דיווחו על שוד בקו הזה ולכן העדיפו נסיעת יום. לחצו לפוסט עם דיווח על השוד.

קו איגואסו צד ברזיל לפלורה | סאו פאולו | ריו (ברזיל) - בקו היוצא מהאיגואסו התקבלו דיווחים על שודים בנסיעות לילה וזאת בשל מקומיים שעושים קניות באורוגואי ותיירים עם כסף. קחו נסיעת יום או טיסה.

קארטרה אוסטרל (צ'ילה) - מסלול זה חלקו כולל דרכי עפר, קרח על הכביש, שלג, בורות וסלעים. חברות האוטובוסים או הוואנים הפרטיים מנוסים ומכירים את המסלול ולכן אתם אינו מסוכן. נהיגה ברכב פרטי או ג'יפ באופן עצמאי הנה מסוכנת אם אינכם שומרים על מהירות נמוכה. מהירות גבוהה עלולה להביא להתהפכות או תאונה.

צד קריבי לסן כריסטובל (מקסיקו) - דיווח על שוד במסלול בנסיעת לילה בשנת 2022. רצוי לשקול לקחת טיסה בקו הזה או נסיעת יום.

  MuchiGif1

BannerFA3 Instagram

INSBIG