MaxBB MuchiBB

BT Gold1 BT WT1 BT DJ1 BT FIKTIV1 BT Wa1

Flyout Muchibus

Insurance Doctors

קרנבל בשאר ברזיל - סאו פאולו, בוזיוס, פורטו דה גאלינאס, פורטו סגורו, ג'רי קאקוארה ואורו פרטו

carbannerBarBlueהקרנבל בסאו פאולו

אם מחפשים תחליף ראוי וזול לקרנבל בריו, הקרנבל בסאו פאולו נחשב לחוויה קצבית ופרועה ועצומת מימדים המשלבת 30,000 רקדנים במתחם המופעים. הקרנבל של סאו פאולו משודר בכל המדינה בתיאום עם הקרנבל בריו. בדומה לריו, גם בסאו פאולו יש את מתחם הסמבה-דרום שמארח את מיטב בתי הספר של העיר שם נערכת התחרות בליווי אלפני נגנים ורקדנים, תחפושות ותלבושות. בנוסף לסמבה-דרום העיר עמוסה בבמות ענק ומצעדים ברחובות. סאו פאולו מהווה אלטרנטיבה טובה למי שמחפש את הבלאגן של ריו. שכונות בכל רחבי העיר הופכים למוקדי מסיבות משעות הצהריים ועד שעות הלילה המאוחרות. מצערי הרחוב ומסיבות הרחוב פתוחות חינם לקהל הרחב אולם מצעדי הסמבה-דרום ממוקמים מתחם סגור ועולים כסף. גם בסאו פאולו תמצאו את מצעד המנצחות (מעט רגוע יותר מזה של ריו). מכיוון שסאו פאולו אינה ייחודית לעומת ריו ושאר הערים המובילות ולכן סאו פאולו אינה נתפסת כיעד מוביל אצל הישראלים.

הקרנבל באורו פרטו

אורו פרטו היא אחת הערים המקסימות ביותר בברזיל ואחת מספינות הדגל שלה (ונמצאת רק 6 שעות מריו). עיר קולוניאלית, בנויה בתי אבן וסמטאות מרוצפות. העיר נמצאת בלב איזור הררי יחסית וירוק מאוד. באיזור היו בעבר הרבה מכרות ומכאן שמו בתרגום לעברית "זהב שחור". בעיירה ישנם סטודנטים רבים, ומעונות סטודנטים שמשמשים כמעין הוסטלים בזמן הקרנבל. למרות שמדובר בעיירה קטנה, בזמן הקרנבל המקום משנה את פניו. רבים מהסטודנטים בעבר חוזרים לעיר לתקופה זו, ומלא צעירים משאר חלקי ברזיל מגיעים לחגוג. ברחוב ישנה מוזיקה מהבוקר ועד הבוקר ובכל יום ישנן מסיבות שעורכות הרפובליקות (מעונות הסטודנטים) שכוללות משתה, סמבה, מצעד ברחוב ועוד. הקרנבל נחשב לקטן יחסית לשלושת הגדולים אולם מומלץ ביותר.

קרנבל בבוזיוס

לפני שנים רבות בוזיוס הייתה עיר דייגים קטנה שהפכה עם הזמן למוקד קרנבל שמושך תיירים מכל העולם. האזור של בוזיוס מרשים ורומנטי במיוחד ולכן דבק בה הכינוי "הריביירה הצרפתית" של ברזיל. העיר אינה רחוקה מריו ומהוה אלטרנטיבה למי שמחפש קרנבל שקט ורגוע יותר ולא מעוניין להרחיק עד באהיה הצפונית. העיר חובבת הקהילה הגאה ידועה ביכולות שלה להרים מסיבות מרשימות במיוחד בו בעת לספק לכם מקום נופש רגוע ומפנק במיוחד. העיר מבורכת ב-22 חופים מרהיבים במיוחד המושכים לפינת גן עדן הזו תיירים מכל העולם. החופים הטהורים של בוזיוס הופכים לאזור מסיבות בזמן הקרנבל.  חופי העיר כוללים ברים, מסעדות ומועדונים שמוקפים בחגיגות הקרנבל. מלבד הקרנבל העיר מציעה שפע של אטרקציות ופעילויות כאשר הבולטת שבהן היא גלישת גלים. גולשים יכולים לתפוס כאן את הגלים והמרשימים במדינה. חשוב לזכור שזאת עיר קטנה ולכן רצוי לתכנן את השהות שלכם מראש כי אתם עלולים למצוא עצמכם ללא מקום לינה או שתשלמו מחירים מופקעים במיוחד.

Brazil5a

פורטו דה גאלינאס

כ-70 קילומטר דרומים לרסיפה נמצא לו כפר קטן שמתעורר לחיים בזמן הקרנבל. הכפר של פורטו דה גאלינאס הוא כפר נופש ופינת גן עדן שכל אורח קרנבל יכול לפלל לו. מסיבות הקרנבל בכפר טובות כמו אחיותיה רסיפה ואולינדה. הקרנבל בכפר מקבל טאץ אפרו ברזילאי. הכפר שופע במסעדות וחיי לילה קצבים במיוחד ורחובות הכפר מלאים בחגיגות ולהקות במשך שבוע הקרנבל. תמצאו גם בתי מלון ואירוח ברמה הגבוהה ביותר וכן ספורט ימי בשפע. המים החמים של המפרץ מאפשר לצלול או לשנרקל ולחוות מפגשים קרובים עם החיים התת ימיים. אחת האטרקציות של פורטו דה גאלינאס היא עיר קטנה בשם מאראקייפ המהווה מוקד משיכה לגולשים מקצועיים מכל העולם. אטרקציה נוספת הן בריכות טבעיות שנוצרות עם הגאות והשפל. פורטו דה גאלינאס אינו יעד מבוקש אצל המטייל הישראלי ורוב הישראלים שמחפשים שקט (יחסי) הולכים לרסיפה ואולינדה ופחות למקומות קטנים כמו זה.

Brazil6

קרנבל בפורטו סגורו

שרשרת של מסיבות אינסופיות מאפיינות את הקרנבל בפורטו סגורו. לדעת רבים זהו המקום השלישי הטוב ביותר בברזיל אחרי ריו וסלבדור לחגוג בו את חגיגות הקרנבל. העיר מוצפת בלהקות חיות ורקדני סמבה מטילים את כישופיהם על העוברים והשבים ומרקידים אותם ברוח השמחה של החגיגות. כמו הרבה ערים בברזיל, גם פורטו סגורו מבורכת באיים שטופי שמש אחרי לילות ארוכים ללא שינה. אחת האטרקציות באיזור פורטו סגורו הוא האי "אריאל דה אג'ודה" שנחשב למעוז הישראלים רגע לפני המעבר למורו וסלבדור (מומלץ לישון באריאל דה אג'ודה במקום בפורטו סגורו). גם כאן ישנם מצעדים ברחובות, במות הענק הטריו אלטריקוס ולמעשה זה העתק של סלבדור רק בגרסא מוקטנת יותר. אם אתם מתלבטים לגבי המקום תוכלו להגיע לאג'ודה ולשהות בה זמן מה ולהרגיש את המקום מתאים לכם ואם לא להמשיך הלאה אל הערים הנוספות.

PortoSeguro

הקרנבל בג'רי-קאקוארה

החוף של ג'רי-קאקוארה נחשב לאחד מהטובים בעולם בחיבור בין הטבע וספורט ימי. דיונות החול העצומות (נחשבות לגבוהות ביותר בעולם) שמפרידות בין רצועת החוף מציעים את אטרקציות סקי חולות ובאגי חולות. השקיעה והזריחה הנצפים מהדיונות מושלמים תודות למיקום הייחודי שהוא הנקודה הצפונית ביותר של ברזיל. חגיגות הקרנבל בכפר רגועים במיוחד בעקבות רצון הרשויות לשמור על המרקם העדין של המערכת האקולוגית באיזור ולכן מי מחפש טעימה מהקרנבל, חופים מושלמים ואומנות הגלישה ימצא את מקומו כאן.

Brazil7

BannerFA3 Instagram

INSBIG