MaxBB MuchiBB

BT Gold1 BT WT1 BT DJ1 BT FIKTIV1 BT Wa1

Flyout Muchibus

Insurance Doctors

המדריך לקרנבל בפלורה 2025

carbanner BarBlueהמדריך לקרנבל בפלורה 2025

למפת הקרנבל, איזורי הלינה (ז'וררה, בארה ועוד) - לחצו כאן

במשך השנים הקום בנה לעצמו שם של קרנבל שכדאי לבקר בו. מבקרים מכל בעולם באים לבקר בעיר וליהנות מפסטיבל ענק המשלב מסיבות ומצעדים ו-42 חופים מרהיבים. נחשב לקרנבל ה 4 בגודלו במדינה. זה כולל מופעי ענק במתחם הסמבדרומו בעיר, מסיבת רחוב ענקית עם עשרות אלפי משתתפים, מופעי זיקוקים, תהלוכות בעיר, במות על משאיות המזכירות את סלבדור ולטענת רבים גם בטוח יותר. הקרנבל בפלורה הוא השילוב המושלם של מצעדים, מסיבות רחוב, מסיבות חוף, מסיבת הבריכה P12 המפורסמת וה DJs הכי מפורסמים בעולם המגיעים למועדונים האלקטרוניים.

סרטון טעימה קטנה מהקרנבל שיעזור לכם להבין מה מחכה לכם:

המועדונים הכי נחשבים (ליינאפ לשנת 2025)

מועדון ה-P12 – מסיבת הבריכה האגדית בז'וררה שבה אלפי אנשים חוגגים, שותים, קופצים לבריכה ועושים חיים. במהלך הקרנבל יש מסיבות שנחשבות לאירוע חובה שלא כדאי לפספס. המועדון קרוב לוילות וניתן להגיע אליו רגלית או במונית. המסיבות מתחילות בשעה 12:00 ועד 23:00. לחצו לעמוד המועדון.

גרין וואלי (Green Valley) – נמצא באזור שנקרא קמבוריו באמצע הטבע, כשעתיים נסיעה מז'וררה ונחשב בין המועדונים הטובים בעולם בדירוגים הבינלאומיים והמוביל בברזיל. מתחיל בשעה 22:00 ועד הבוקר. לחצו לעמוד המועדון.

לליינאפ קרנבל ואירועים נוספים - לחצו לעמוד ההופעות והפסטיבלים

BlackCoffie

אווירת הקרנבל רוקמת עור וגידים שבועות לפני התאריך הרשמי ורגעים לפני הקרנבל מתחילים מצעדים ברחובות וחגיגות ענק כך שכדאי מאוד להגיע לעיר לפני על מנת להיות חלק מהאווירה. מסיבת הרחוב המרכזית היא בלוקוס דה סוג'וס וזה אירוע ששווה להשתתף בו - מסיבת רחוב עם עשרות אלפי חוגגים בתחפושות. הכניסה ללא תשלום.

מתחם הסמבדרומו - מצעדים

כמו בריו ובסאו פאולו, גם בפלוריאנופוליס יש את מתחם הסמבהדרומו במרכז העיר שבו מתקיימות צעדות הסמבה המסורתיות של בתי הספר בעיר. האירוע מלווה בזיקוקין דינור ומצעדי ענק ולמעשה מהווה תחרות בין 4 בתי ספר מובילים בעיר. כל בית ספר מציג מופע ראוותני הכולל 2500 רקדנים ונגנים, תפאורות ותחפושות. בית הספר הזוכה בתחרות ממשיך אל ריו למצעד הנצחות. הסמבהדרומו בעיר קטן יחסית לריו דה ז'נרו ולכן הכרטיסים אוזלים במהירות ולכן חשוב שעם הגיעכם לעיר (ובהנחה שאתם רוצים לבקר בסמבה-דרום לפחות פעם אחת), רוצו לשריין כרטיסים.

אחת האטרקציות המשעשעות של הקרנבל הוא תחרות יופי ותחפושות של דראג קווינס וטראנסגנדרים, אירוע שמתקיים ביום השני לקרנבל ומלווה במסיבת ענק עם תקליטנים מכל רחבי העולם. בכללהעיר שופעת מסיבות ענק מיוחצנות ועשירות בתקליטנים מכל העולם.

מה לגבי בטחון הקרנבל ?

הקרנבל בפלוריאנופוליס נחשב לאחד הבטוחים ביותר בברזיל והוא מהווה מוקד משיכה לתיירים מכל העולם וישראלים במיוחד מסיבה זו, הוא בטוח יותר מ 3 קודמיו וגם נחשב למאוד ידידותי. למרות שהיא נחשבות לעיר בטוחה יותר מהערים האחרות זה לא אומר שזה בטוח לחלוטין ולכן על מנת למנוע בעיות והיתקלויות אלו עליהם להימנע : מהלסתובב בלילה ברחובות צדדים, יש להיות רק באזורי ריכוז של התיירים, להגיע לחגיגות עם מינימום ציוד עליכם זאת אומר חולצה, מכנס, נעליים וכסף מוחבא עמוק במכנס וזהו, להימנע מטלפון, מצלמה, תכשיטים, שעונים וכו.  אם תרצו לצלם את הקרנבל תוכלו למצוא מקומות בטוחים אחרי שתכירו את המקום ואז תוכלו להגיע עם מצלמה ולצלם או להגיע עם מצלמה קטנה ככל האפשר ולהחביא בכיס. עמוק. ולהוציא רק באזורים בטוחים.

איפה ישנים ?

הקרנבל בפלורה כולל 4 איזורי לינה - מרכז העיר איפה שכל מסיבות הרחוב, מצעדים ותהלוכות. הלגונה שהיא האיזור הרגוע ביותר ולמי שמחפש שקט במהלך היום עם נוף לאגם מרהיב, בארה דה לגואה שהוא האיזור התיירותי על הים, חיי לילה ומסעדות וכן גולת הכותרת של הקרנבל ז'וררה שהיא שכונת היוקרה עם הוילות המפוארות והסמוכות למועדוני הענק. להסבר מלא על כל מקום, מפה והמלצות לינה לחצו כאן.

BannerFA3 Instagram

INSBIG