MuchLeft
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

INSTOP 01bright

COVID19 Face

פלורה / פלוריאנפוליס - לינה בקרנבל

BarBlue

מומלצי מוצילר ללינה בקרנבל

עמוד זה יעודכן לקראת סוף 2021

מפת הקרנבל ואיפה כדאי לישון

ציינו כי הגעתם דרך אתר מוצילר למחיר הטוב ביותר

מומלץ לבחור דירה עם מזגן לאור החום בקיץ של פלורה, בקשו תמונות ווידאו של הדירה, מיקום דירה, כמות המיטות והמזרונים בכל חדר

BarBlueנמרוד ויוני - השכרת דירות

הדירות של נמרוד ויוני נמצאות בשכונות בארה דה לגואה וז'וררה

Yoniaptsהוילות והדירות של יוני ונימרוד נמצאות בשכונות ז'וררה ובארה דה לגואה.יוני ונמרוד עובדים עם הישראלים מעל 10 שנים ומשכירים וילות ודירות בז'וררה (4 במפה) ובבארה דה לגואה (3 במפה) שהן השכונות הפופולאריות ביותר. וילות על הים ודירות במיקומים מרכזיים וצוות ישראלי מקצועי שנמצא אתכם במהלך הקרנבל. ליצירת קשר בווטסאפ - יוני 0524707639 ונימרוד 0524577730BarBlueברזילאו - השכרת דירות

הדירות של ברזילאו נמצאות בשכונות בארה דה לגואה וז'וררה

Brazilao
ברזילאו עובדת עם הישראלים בברזיל משנת 2012. הדירות נמצאות בבארה (3 במפה) ושכונת ז'וררה (4 במפה). עד 5 דקות הליכה מהחוף וכולן במרחק הליכה או נסיעה של 5 דקות מהמועדונים. ניתן לשלם לחברה בישראל. ליצירת קשר בווטסאפ 05460033XX או לחצו לעמוד הפייסבוק או לחצו לאתר ברזילאו BarBlue

מפת פלורה / פלוריאנפוליס

מפת פלוריפה כוללת 4 מוקדים מרכזיים :

1. העיר פלוריאנפוליס שבה מתקיים הקרנבל במתחם הסמבהדרומו (בתשלום) וכן מצעדים בחינם ברחובות. זה המקום שבו מתקיים הקרנבל הקלאסי, הבלוקוס ברחובות והתהלוכות בתשלום. לרוב הישראלים לא ישנים כאן אם כי זה האיזור הזול ביותר.

2. לגואה דה קונסיסאו שהיא שכונה בטוחה, נעימה, שקטה השוכנת על אגם במרחק של 15 דקות מהעיר ו 15 דקות מבארה דה לגואה. ניתן להגיע לעיר באוטובוס, מונית וברגל. לבארה אפשר גם בשיט. נחשב למיקום מצויין עם בארים ומסעדות. זה אזור קלאסי, יותר לזוגות ומי שמחפש מקום רגוע שקרוב להכל.

3.בארה דה לגואה נחשב למקום הפופולארי במשך השנה בשל הישיבה על קו החוף, ספורט ימי,יש בארים ומסעדות. רוב ההוסטלים ממוקמים כאן. בחירה בשכונה זו היא בחירה מצויינת. מנקודה זו בזמן הקרנבל יוצאים למסיבות בז'וררה עם הסעות מסודרות וכן למצעדים בעיר.

4. ז'וררה - זה האיזור בו מתקיימות המסיבות הגדולות ביותר בזמן הקרנבל. מועדון פי12 המפורסם עם כל הדי ג'י המפורסמים בעולם מקיימים את המסיבות שלהם כאן. בזמן הקרנבל המקום פועל עם מסיבות מ 10 בבוקר עד 10 בלילה. בלילה המסיבה הגדולה היא במיוז פארק שנמצא בכניסה לעיירה. כל המועדונים הגדולים של האי, מסיבות בריכה קורות באיזור הזה.

FloripaMap2BarBlueאתר AIRBNB ו HomeAway

אתר אירבנב נחשב לפלטפורה אמינה ונוחה להשכרת דירות ישירות מבעל הנכס. עם זאת ישנם בעלי נכסים חדשים ולא מנוסים, סוכנים שהם אינם בעלי הדירה או נוכלים ולמרות שהאתר מגן עליכם חשוב לבצע בדיקה טרם ההזמנה ולהצמד לכללי הזהירות. בעל הדירה יקבל את הכסף 24 שעות לאחר כניסתם לדירה וזה מבטיח לכם שתקבלו את הדירה או הכסף אבל אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בלי דירה ביום הקרנבל. בנוסף, לדירות לקרנבל יש כללי ביטול נוקשים של 50% דמי ביטול.

אתר HomeAway עובד בדומה לאירבנב ולכן כל התיאורים וההנחיות זהות. מדובר באתר השני המצליח בעולם להשכרת דירות מבית אקספדיה (אתר הטיסות הגדול בעולם) ולכן הוא אמין מאוד.
 
כללי הבטיחות :
* וודאו כי הדירה במיקום טוב לפי המפה בראש מדריך זה
* וודאו כי בעל הדירה הוא אכן בעל הדירה (תשאלו)
* וודאו מה הם תנאי הביטול טרם הזמנת הדירה
* צרו קשר אך ורק דרך האתר ולא דרך אימייל או ווטסאפ !
* בדקו כמה מופקד לפקדון על נזקים - ניתן לחייב אתכם על נזקים
* שלמו אך ורק דרך האתר ורק באמצעות כרטיס האשראי - אסור לשלם מחוץ למסגרת של האתר אחרת אין לכם הגנה לכסף! בעל דירה שיבקש ממכם לשלם לו מחוץ לאתר תוך שאתם "חוסכים" את העמלות - זו נורת אזהרה!

BarBlue

חוקים לשוכרי הדירות
* מדובר בבנייני מגורים מה שאומר שיש שכנים ולכן יש לשמור על השקט במיוחד בלילה
* חשוב לכבות את כל מכשירי החשמל בדירה כשאתם עוזבים את הדירה
* אין לזרוק נייר טואלט לאסלה בשום מקרה
* וודאו מראש כי ניתן להכניס חברים/זרים לדירה, רוב בעלי הדירות לא מסכימים לזה
* שברתם שילמתם - אם שברתם או קלקלתם משהו בדירה עליכם לשלם על זה
* וודאו כי מותר לעשן בדירה טרם סגירת ההסכם
* יש להחזיר את הדירות נקיות ומסודרות

BarBlue

INSBIG

 

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife