MuchLeft
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

COVID19 01bright

Insurance Face

Casi Face

הצגת כרטיס יציאה - כרטיס טיסה פיקטיבי / פקטיבי הסבר ופתרון בחינם

רקע והסבר

החוק היבש - בכניסה לכל מדינה, תייר חייב להציג כרטיס יציאה. חברת התעופה אחראית לבדוק פנקס חיסונים, כרטיס יציאה וויזה בתוקף במידת הצורך. נוסע ללא המסמכים הדרושים, לא יעלה על הטיסה.

דוגמה להמחשה - בטיסה מפרו לפנמה, יש להציג בפרו לנציג חברת התעופה כרטיס יציאה מפנמה. בנוסף, עלולים לבדוק לכם כרטיס יציאה בביקורת דרכונים וכן במעברים היבשתיים.BarBlueבחרו נושאClick5 - שירות כרטיס פקטיבישאלות ותשובות | כרטיס Onward Ticket | כרטיס Expedia | כרטיס למעבורת לארגנטינה | פתרונות נוספים BarBlueשירות הנפקת כרטיסים פקטיביים

הטבת מוציקארד: חינם למחזיקי הכרטיס (מחיר פקטיבי 20 ש"ח)

Shraga2שירות כרטיסים פיקטיביים עבור הוכחת יציאה. שווי ההטבה בטיול 200-100 ש"ח. הצטיידו בכרטיס פיקטיבי מראש, אל תחכו לרגע האחרון. שלחו שם באנגלית כמו בדרכון, זכר/נקבה, כרטיס מוציקארד למי שמממש את ההטבה, פרטי טיסה האמיתית שלכם. בנוסף הסוכנים מציעים מחירי טיסות זולים יותר מהאינטרנט. טרם הטיסה הבאה, בדקו אתם והשוו מחירים.

מרדכי (עברית | 72 שעות לפני הטיסה) 557192204664+


אדוארדו (אנגלית | 72 שעות לפני הטיסה) 5521984405217+


בריאנה (אנגלית | 72 שעות לפני הטיסה) 557191997728+


שרגא (עברית  | 72 שעות לפני הטיסה | פיקטיבי אחד) 0502601174


יוסף (עברית | 72 שעות | רק למוציקארד) זמנית בחופשה


שירות פקטיבי דחוף בתשלום (ללא הטבה) - לחצו ליצירת כרטיס דחוף BarBlueשאלות ותשובות

מתי צריך להציג כרטיס פקטיבי ?

יש להציג בשדה התעופה בטיסה ממדינה אחת לשניה ובחלק מהמעברים היבשתיים. את הכרטיס מציגים לפקיד הצק אין של חברת התעופה או לפקיד במעבר היבשתי. לעתים בודקים בביקורת הדרכונים בעת הכניסה למדינה. לא תמיד אוכפים את התקנה אולם זה סיכון שאי אפשר לקחת.

אבל יש לי כרטיס חזרה ממקסיקו בעוד חצי שנה, לא תופס ?

לא. דרוש כרטיס יציאה מהמדינה אליה נכנסים וזה נתון לשיקול דעתו של פקיד הצ'ק-אין.

מה אני עושה אם תפסו אותי בלי כרטיס יציאה ?

עליך לרכוש כרטיס יציאה או שלא תעלה על הטיסה.

אם יש לי דרכון אירופאי/אמריקאי ?

זה לא משנה. אין קשר לדרכון או לאזרחות ולצורך להצגת כרטיס יציאה מהמדינה.

באיזה מדינות מדובר ?

מדובר בכל מדינות דרום, מרכז וצפון אמריקה. ישנן מדינות שמחמירות וכאלה שפחות.

אם אני מגיע מישראל, האם גם צריך להציג ?

מי שיוצא מישראל בד"כ לא מתבקש להציג כרטיס יציאה בישראל והכרטיס חזרה לישראל מספיק. עלולים לבקש ממכם בביקורת דרכונים בכניסה למדינת היעד.

האם יבדקו לי בקונקשין ?

לא. אם תצאו מהשדה ותאספו את המוצילה זה צק אין מחדש ועלולים לבדוק.

האם כרטיס אוטובוס או מעבורת מספיק טוב ?

כן. כל כרטיס שמראה יציאה מהמדינה זה טוב.

עוד משהו שחשוב לדעת ?
וודאו כי על הכרטיס הפקטיבי יש קוד כרטיס (קוד הזמנה, זה כל סוכן דואג שיהיה אבל חשוב לדעת אם אתם עושים אחד לבד), בנוסף חשוב שלא להכין פקטיבי עם פרטי חברת התעופה שאתה אתם טסים באמת כי אז הם יעלו על זה די מהר.
 
פתרונות נוספים

רכישה של כרטיס טיסה Onward Ticket - אתר פופולארי שמציע כרטיס פקטיבי תמורת 12$. שימו לב כי מדובר בכרטיס פקטיבי כמו כרטיס של סוכן, אקספדיה או הסוכנים של מוציקארד. היתרון שלו הוא שניתן להנפיק במקרים דחופים.

Onward.

רכישה של כרטיס טיסה וביטולו דוגמת EXPEDIA - אתרי טיסות מהגדולים בעולם מאפשרים לכם לרכוש כרטיס טיסה עם אפשרות ביטול והחזר מלא תוך 24 שעות. חובה! לבדוק את תנאי הביטול טרם הרכישה - חשוב לשים לב לרכוש את הטיסה עם אפשרות הביטול. וודאו כי רשום במפורש ביטול חינם תוך 24 שעות. ישראלים שלא שמו לב או התמהמהו עם הביטול איבדו את כספם. חברות שמאפשרות ביטול: Expedia, CheapTickets, Copa Airlines

שימו לב לאזהרה ממטיילים לגבי רכישה עם ביטול שלא תמיד עובדת

Expedia2

Expedia3

Expedia

כרטיס מעבורת עבור יציאה מארגנטינה - פתרון נוסף לארגנטינה הוא הדפסה של כרטיס מעבורת מבואנוס לאורוגוואי. את הטופס שהוא מסמך וורד פשוט, ניתן להוריד כאן (לחצו כאן למסמך).יש לעדכן את הפרטים האישים וחשוב לעדכן את התאריך כולל היום והחודש בספרדית כפי שמופיע בצד שמאל למעלה - העזרו בלינק הבא - לחצו לפתיחה.

לבקש מהסוכן שלכם - זה הפתרון הקל והטוב ביותר אם הסוכן שלכם מסכים לזה. חשוב לבצע כרטיס פקטיבי לחברה שונה מזאת שאתם טסים עליה. ניתן לבדוק במדור הסוכנים ביבשת באתר מוציקארד עם הסוכנים לגבי כרטיס פקטיבי.

לפברק כרטיס בעצמכם - שימוש בתבניות מוכנות מראש ולהכין כרטיס לבד. איך עושים פברוק כרטיס ? קחו כרטיס טיסה ישן שלכם או את הכרטיס טיסה החדש שלכם (החזור שלכם לישראל) ותשנו את הפרטים לחזרה ממדינת היעד, תאריך וכל פרט שצריך שינוי בעקבות שינוי התאריך (שמות שדות התעופה לדוגמא) והנה לכם כרטיס טיסה פקטיבי תוך דקות.

כרטיס אוטובוס - ניתן לרכוש כרטיס אוטובוס שיוצא מהמדינה וזאת בעלות קטנה מאוד. את הכרטיס רוכשים פיזית או באמצעות האינטרנט. ניתן לרכוש באתר BusBud או אתר Rome2rio.

 

INSBIG

 

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife