MaxBB MuchiBB

BT Gold1 BT WT1 BT DJ1 BT FIKTIV1 BT Wa1

Flyout Muchibus

Insurance Doctors

קרנבל ברזיל 2025 - ריו דה ז'נרו | פלורה | סלבדור | רסיפה | אולינדה | תאריכים

carbannerBarBlueבחרו נושאClick5 - מפת הקרנבל ואיפה לישון | השוואת קרנבלים | ריו דה ז'נרו | פלורה | סלבדור | רסיפה ואולינדה | אורו פרטו | סאו פאולו | בוזיוס | פורטו דה גאלינאס | פורטו סגורו | ג'רי  BarBlueתאריכים לקרנבל ברזיל CarDatesC32025

הקרנבל יתקיים ב-28.2.25 עד 4.3.25

בסלבדור הקרנבל מתחיל ב-27.2.25

תוספת: לילה נוסף של קרנבל בריו יתווסף לשנת 2025. נעדכן ברגע שיהיו את הפרטים.

מצעד המנצחות

מצעד המנצחות יתקיים בריו דה ז'נרו ב-8.3.25

מפת הקרנבל, דירות ואיפה מומלץ לישון

בחרו את היעד והקליקו על התמונה לפרטים מלאים על איזורי הלינה והמלצות לינה BarBlue CarnavalR2022CarnavalS2022CarnavalF2022 BarBlueMuchinfo4איפה לחגוג את הקרנבל ?

הקרנבל הוא אחד האירועים שמופיעים ברשימת "דברים לעשות לפני שתמות" - תשאלו את מי שהיה בקרנבל. שום דבר לא משתווה להתרגשות ולעוצמה הגדולה בקרנבל בברזיל.

השאלה שנשאלת הכי הרבה זה איפה הכי טוב לחגוג את הקרנבל אבל אין לזה תשובה חד משמעית כי היא תלויה בך ובך בלבד. נסקור כאן את ההבדלים ביניהם כדי לעזור לכם להגיע להחלטה.

מה עם לשלב מספר יעדי קרנבל ?

בזמן הקרנבל המעברים חייבים לקרות בטיסות בשל המרחקים העצומים ובשל הביקוש הטיסות יקרות, רוב מקומות הלינה דורשים התחייבות לינה לשבוע. השילוב הפשוט ביותר הוא קרנבל ביעד אחד (דוגמאת פלורה או סלבדור) ושילוב עם מצעד המנצחות (ריו). המעבר בטיסה.

אז איפה הכי טוב להיות?

אם אתם מחפשים מצעדי ענק עם תחפושות מרשימות, מסיבות ענק, מצעד המנצחות - ריו מנצחת ובענק. אם אתם מחפשים קרנבל עממי, ענק במיוחד ובחינם או להשתתף במצעדים שזו חוויה מחשמלת בשילוב מסיבות אלקטרו ענקיות - סלבדור ובגדול. אם אתם מחפשים קרנבל עמוס מסיבות עם DJ מכל העולם משולב מסיבות בריכה, לינה בוילות מפנקות וקצת טעימה מקרנבל עממי - פלורה לוקחת בהליכה. אם אתם מחפשים משהו בסגנון ריו או סלבדור שהוא בטוח יותר וזול יותר - רסיפה ואולינדה. אם אתם מחפשים סלבדור בגרסה קטנה, רגועה ובטוחה שכוללת איזור קסום במיוחד - פורטו סגורו. בא לכם מסיבות אחווה כמו בסרטי אמריקן פאי? אורו פרטו

הקרנבלים הגדולים של ברזיל

נסקור כאן בקצרה את הקרנבלים של ברזיל.תוכלו לקרוא עליהם גם בהרחבה.

שימו לב! כי בחלק ממדינות היבשת עליכם ללחוץ על הסרטון כדי לצפות בו ביטיוב ולא ניתן לצפיה כאן באתר.

הקרנבל בריו (לחצו למידע מורחב)

הוא הגדול והמרשים ביותר עם מצעדי ענק - התחרות הרשמית ומצעד המנצחות (מצעדים אלו בתשלום). בנוסף מסיבות ענק עם DJ מכל העולם, מצעדים ומסיבות ברחובות בחינם. כאן תחוו את הקרנבל האמיתי של ברזיל. מצעד המנצחות שהוא סיכום ראווה של המצעדים (בתשלום) יכול להיות סיכום וסגירה מצויינת לקרנבל אם תעשו אותו בעיר אחרת.

בריו תמצאו את הקרנבלים המפורסמים שאותם כולם מכירים - מצעדי ענק של משאיות מפוארות ומושקעות במיוחד, אלפי רקדנים עם תחפושות מוגזמות, מסיבות בחינם ברחובות לאורך ימי הקרנבל, כל פעם מסיבה אחרת, פעם באיפנמה, פעם בקופהקבנה, בכל רחבי העיר. חושבים שהמסיבות קטנות? הבלוקו של איפנמה שנפתח פעמיים בקרנבל - מונה 600,000 איש כל פעם. המונובלוקו (המסיבה המרכזית במרכז העיר) מונה 2,500,000 מליון איש והוא מסיבת הרחוב הגדולה בעולם (רק ביום ראשון של הקרנבל). הכל מלא ושמח ועם המון מסיבות ובעיקר בחינם.

הסרטון הראשון משקף בחציו הראשון את המצעדים המרשימים ובחציו השני את מסיבות האלקטרו העצומות עם DJ מהגדולים בעולם. צפו עד הסוף. הסרטון השני הוא סיכום קרנבל בקצרה.

הקרנבל בסלבדור (לחצו למידע מורחב)

הקרנבל רחוב הענקי של ברזיל וכולו בחינם (!). מצעדי ענק עם משאיות עצומות מימדים שמרעידים את הרחובות במסיבות ענק לצלילי מוסיקה מקומית וגם אלקטרונית ומוקפים מאות רקדנים. מדי שנה מגיעים זמרים ו-DJ מפורסמים להופיע על המשאיות כמו פסיי (גנגאם סטייל), אלוק, נרבו, דימטרי ווגאס, קייגו, לאלי, אניטה ועוד.

מה קורה ברחוב? 200 להקות סמבה צועדות ברחובות השונים של העיר בסיבובים מעגליים עם מסיבות וחגיגות בלי הפסקה. האטרקציה המרכזית היא במות ענק שמולבשות על משאיות עמוסות בציוד אלקטרוני, הן נקראות Trio Eletricos והן מסתובבות עם אמנים מוכרים ומוקפים בעדרים של רקדנים ומעריצים המלווים את הבמות. אחת החוויות בקרנבל היא האפשרות להצטרף אל המסלול של הבמות הנעות ולרקוד אתם ולהיות חלק מהמצעדים מה שהופך את הקרנבל לבטוח יותר ומהנה פי כמה. המרפסות הן אופציה בטוחה נוספת לצפיה בקרנבל. לחצו לסרטון טיקטוק של רחוב הקרנבל המרכזי.

מה לגבי מסיבות אלקטרו? כל יום תמצאו מסיבות במתחמים סגורים עם מרפסות צפיה, אוכל ושתיה חופשי עם הופעות של DJ מוכרים מכל העולם. מסיבות אלו יקרות. לחצו לסרטון וידאו ממסיבת הרחוב של ALOK.

הסרטון הראשון יציג לכם את הקרנבל מנקודת מבט של מתחם סגור עם מסיבת אלקטרו ענקית, במות צפייה וערב בלתי נשכח. הסרטון השני יציג את המצעדים המסורתיים ברחובות סלבדור.

הקרנבל בפלורה | פלוריאנופוליס (לחצו למידע מורחב | ליינאפ 2025)

פסטיבל מיני טומורולנד משולב עם מצעדי קרנבל רחוב, מצעדי המשאיות והכל בגרסא קטנה יותר ומעניקים לכם טעימה מכל הקרנבלים המובילים במדינה. מסיבות בריכה ומסיבות ענק בלתי נשכחות עם אמנים בינלאומים מהמובילים בתחום האלטקרוני. האפשרות להתפנק בוילות מפוארות עם בריכה בשילוב המסיבות הופך אותו לקרנבל מס 1 עבור המטייל הישראלי.

נחשב לקרנבל ה-4 בגודלו במדינה. הקרנבל בפלורה הוא השילוב המושלם של מצעדים, מסיבות רחוב, מסיבות חוף, מסיבת הבריכה P12 המפורסמת וה-DJs הכי מפורסמים בעולם המגיעים למועדונים האלקטרוניים בפלורה כגון ארמין וואן ביורן, טייסטו, בוב סינקלר, סטיביאוקי, לייק מייק אנד ווגאס, דיוויד גואטה ועוד רבים.

הסרטון הראשון מציג לכם את מסיבות הבריכה ב-P12, מועדון הגרין וואלי ולסיום את מצעדי האלקרטו ברחובות פלורה. הסרטון השני הוא סיכום נוסף של הקרנבל.

הקרנבל ברסיפה ואולינדה (לחצו למידע מורחב)

הקרנבל בערים הללו מתקיים ברחוב הפתוח מה מה שאומר חגיגות ענק, פתוח לכולם ובחינם. בנוסף מסיבות אלקטרו, מסיבות בריכה מטריפות. הקרנבלים הללו פופולריים במיוחד. באולידנה הקרנבל פתוח ברחובות העיר לכל אחד, לכל גיל ולכל מי שרוצה לכייף והוא מתקיים ברחובות העתיקים של העיר המהממת שאף נחשבת לאתר מורשת עולמית לפי הגדרת אונסק"ו. ברסיפה מוקמות במות בכל רחבי העיר ועל הבמות מופיעים אמנים, להקות ורקדנים. וכמובן שהכל בחינם.

הסרטון מציג את קרנבל הרחוב ומסיבות הצעירים ברחבי העיר. הסרטון ארוך ומציג את כל הצדדים של הקרנבל.

הקרנבל באורו פרטו
אורו פרטו היא אחת הערים המקסימות ביותר בברזיל ואחת מספינות הדגל שלה (קרובה לריו). בעיירה ישנם סטודנטים רבים, ומעונות סטודנטים שמשמשים כמעין הוסטלים בזמן הקרנבל. למרות שמדובר בעיירה קטנה, בזמן הקרנבל המקום משנה את פניו. רבים מהסטודנטים בעבר חוזרים לעיר לתקופה זו, ומלא צעירים משאר חלקי ברזיל מגיעים לחגוג. ברחוב ישנה מוזיקה מהבוקר ועד הבוקר ובכל יום ישנן מסיבות שעורכות הרפובליקות (מעונות הסטודנטים) שכוללות משתה, סמבה, מצעד ברחוב ועוד - אמריקן פאי סטייל. הקרנבל נחשב לקטן יחסית אולם מומלץ ביותר.
 

הקרנבל בסאו פאולו

בקרנבל 2023 השתתף סקאזי במסיבת רחוב מטורפפפת - לחצו לסרטון טיקטוק.

אם מחפשים תחליף ראוי וזול לקרנבל בריו, הקרנבל בסאו פאולו נחשב לחוויה קצבית ופרועה ועצומת מימדים המשלבת 30,000 רקדנים במתחם המופעים. הקרנבל של סאו פאולו משודר בכל המדינה בתיאום עם הקרנבל בריו. לדעת רבים הקרנבלים בסלבדור, רסיפה ואולינדה טובים יותר בשל העממיות שלהם ושילובים עם הקרנבל בריו נחשב לשילוב המנצח ולכן הקרנבל בסאו פאולו נחשב לפחות פופולרי עבור המטייל הישראלי.

קרנבל בבוזיוס

החופים הטהורים של בוזיוס הופכים לאזור מסיבות בזמן הקרנבל. העיר חובבת הקהילה ההומו לסבית ידועה ביכולות שלה להרים מסיבות מרשימות במיוחד בו בעת לספק לכם מקום נופש רגוע ומפנק במיוחד. העיר מבורכת ב 22 חופים מרהיבים במיוחד המושכים לפינת גן עדן הזו תיירים מכל העולם.  חופי העיר כוללים ברים, מסעדות ומועדונים שמוקפים בחגיגות הקרנבל. מלבד הקרנבל העיר מציעה שפע של אטרקציות ופעילויות כאשר הבולטת שבהן היא גלישת גלים. גולשים יכולים לתפוס כאן את הגלים והמרשימים במדינה.

פורטו דה גאלינאס

הכפר של פורטו דה גאלינאס הוא כפר נופש ופינת גן עדן שכל אורח קרנבל יכול לפלל לו. מסיבות הקרנבל בכפר טובות כמו אחיותיה רסיפה ואולינדה. הקרנבל בכפר מקבל טאץ אפרו ברזילאי. הכפר שופע במסעדות וחיי לילה קצבים במיוחד ורחובות הכפר מלאים בחגיגות ולהקות במשך שבוע הקרנבל. תמצאו גם בתי מלון ואירוח ברמה הגבוהה ביותר וכן ספורט ימי בשפע. המים החמים של המפרץ מאפשר לצלול או לשנרקל ולחוות מפגשים קרובים עם החיים התת ימיים.

קרנבל בפורטו סגורו

שרשרת של מסיבות אינסופיות מאפיינות את הקרנבל בפורטו סגורו. לדעת רבים זהו המקום השלישי הטוב ביותר בברזיל אחרי ריו וסלבדור לחגוג את חגיגות הקרנבל. העיר מוצפת בלהקות חיות ורקדני סמבה מטילים את כישופיהם על העוברים והשבים ומרקידים אותם ברוח השמחה של החגיגות. כמו הרבה ערים בברזיל, גם פורטו סגורו מבורכת באיים שטופי שמש אחרי לילות ארוכים ללא שינה. אחת האטרקציות באיזור פורטו סגורו הוא האי "אריאל דה אג'ודה" שנחשב למעוז הישראלים רגע לפני המעבר למורו וסלבדור. למעשה מדובר במיני קרנבל של סלבדור, הכל אותו הדבר רק בקטן עם הבדל אחד מהותי שאפשר לישון בפוסאדות המדליקות באי הסמוך והמחירים הרבה יותר זולים.

הקרנבל בג'רי-קאקוארה

החוף של ג'רי-קאקוארה נחשב לאחד מהטובים בעולם בחיבור בין הטבע וספורט ימי. דיונות החול העצומות (נחשבות לגבוהות ביותר בעולם) שמפרידות בין רצועת החוף מציעים את אטרקציות סקי חולות ובאגי חולות. השקיעה והזריחה הנצפים מהדיונות מושלמים תודות למיקום הייחודי שהוא הנקודה הצפונית ביותר של ברזיל. חגיגות הקרנבל בכפר רגועים במיוחד בעקבות רצון הרשויות לשמור על המרקם העדין של המערכת האקולוגית באיזור ולכן מי מחפש טעימה מהקרנבל, חופים מושלמים ואומנות הגלישה ימצא את מקומו כאן.

BannerFA3 Instagram

INSBIG