MuchLeft
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

INSTOP 01bright

COVID19 Face

corona3

עדכוני קורונה ופתיחת גבולות בדרום ומרכז אמריקה -15.10.21

המידע מגיע מאתרי ההנחיות הרשמיים של המדינות וכן מדיווחים יומיומים של מטיילים שלא תמיד תואם את ההנחיות

BarBlueבחרו מדינה Click5 - בידוד וקונקשנים | הסבר צבעי המדינות | הנחיות יציאה וכניסה לישראל | ארגנטינה וצ'ילה | ברזיל | בוליביה | פרו | קולומביה | אקוודור | אורוגוואי | פנמה | קוסטה ריקה | מקסיקו | גואטמלה | ניקרגואה | הונדורס | בליז | קובה | הרפובליקה הדומיניקנית | פוארטו ריקו | האיטי | ג'מייקה | פרגוואי | אל סלבדור
BarBlueבידוד וקונקשנים Muchinfo4

קונקשנים במדינות שונות: קונקשין בהולנד וספרד יתאפשר לעבור ללא בדיקה. (יעודכנו רק מדינות בהן קיבלנו אישור מהמטיילים).

בידוד 7 ימים מקוצר / 14 ימים בידוד מלא - בחזרה ממדינות אדומות או כתומות - הבידוד קוצר ל-7 ימים (גם למי שלא מחוסן) ומותנה בבדיקה נוספת שלילית ביום השביעי לבידוד, או ל-14 ימים בידוד ללא בדיקה שניה.

יעד בסיכון מרבי - מדינה אדומה (איסור טיסה) - אין מדינות ברשימה זו

יעד בסיכון - מדינה כתומה (דרישת בידוד בחזור) - יעד אשר רמת התחלואה בו מחמירה. החוזרים מיעד זה חייבים בבידוד כולל מחוסנים ומחלימים של 14-7 ימים. מחוסנים שקיבלו מנת חיסון שלישית (שבוע לאחר קבלת המנה), מחוסנים שטרם עברה חצי שנה ממועד קבלת המנה השנייה, מחלימים שטרם חלפה חצי שנה ממועד אישור ההחלמה, ומחלימים שקיבלו מנת חיסון אחת לפחות - יידרשו לבידוד עד לקבלת תשובה שלילית או עד 24 שעות (המוקדם מבניהם)

מחוסנים שעברו 6 חודשים מחיסון אחרון לא יהיו זכאים לתו ירוק/מתחסן החל מה 1.10

יעד בסיכון נמוך - מדינה צהובה - מדינה שהחוזרים ממנה חייבים בבידוד 14-7 ימים, מחוסנים ומחלימים בידוד עד 24 שעות או עד קבלת תוצאות בדיקה שלילית בנחיתה. אין כאלה בדרום ומרכז אמריקה.

דרישת כרטיס יציאה (!) קיימת בכל מהמדינות - לחצו למדריך כרטיס פקטיבי (חינם)

הנחיות לטסים ולחוזרים לישראל - לינק להנחיות של הממשלה

מה מצהירים ביציאה
BIDUD14

בעת היציאה מישראל עליכם למלא הצהרת נוסע יוצא שבו מסמנים כי אינכם טסים ליעד שעליו חל איסור טיסה. אין זה אומר שאי אפשר להכנס למדינה זו דרך מדינה שלישית (לא בקונקשין).להבנתנו על פי התקנות, לא יחול קנס אלא אם טסתם מישראל למדינה אסורה. אם בכל זאת עשיתם זאת, דאגו שיעברו מספר ימים עד למעבר למדינה שלישית.

מה מצהירים בכניסה לישראל

בעת הכניסה לישראל יש להצהיר באיזה מדינות שהיתם ב-14 יום האחרונים, לכן אם שהיתם במדינה אסורה (לדוגמא מקסיקו), דאגו לעבור למדינה אחרת שהיא לא אדומה או כתומה ללפחות 14 יום ואז חזרו משם כך שלא יחול עליכם בידוד ולא תסכנו את המדינה. להבנתנו מהתקנות, קנס לא יחול בכל מקרה כי הקנס הוא על הטיסה ולא החזרה.

מדינות והגבלות

ארגנטינה (כתומה - נפתחת ב-1.11) - החל מה-1.11 תתאפשר כניסה של תיירים בכל מעברי הגבול (אווירי, יבשתי, ימי) בכפוף לתנאים הבאים - מחוסנים - המדינה דורשת תעודת מתחסן מלאה עם 2 חיסונים (14 יום מהחיסון השני), בדיקת PCR עד 72 שעות לפני הכניסה למדינה וכן בדיקת אנטיגן בכניסה למדינה. בדיקת PCR נוספת אחרי 5-7 ימים מהכניסה למדינה - מסמתן מבדיקות שלנו שיתאפשר להבדק במהלך המסלול, לדוגמא באושואיה או קלפטה (הערכה שלנו שהמעקב יעשה באמצעות האפליקציה שצריך להתקין). יש להציג ביטוח עם כיסוי לקורונה. עם רגע הגעת המדינה ל 50% מתחסנים, תבוטל הדרישה לאנטיגן בכניסה. לא מחוסנים ומחלימים עם חיסון אחד - הנהלים עבור תיירים מתייחסים למחוסנים בלבד ולכן משתמע מהכתוב בהנחיות כי לא תוכלו להכנס למדינה. מצב התחלואה בשליטה במדינה, חיי לילה בחלק מהערים כבר חזר לסדרו. לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמיים. דרישה נוספת (app) - ישנה דרישה להתקנת אפליקצית מעקב ללפחות 14 יום - לחצו לעמוד האפליקציה.BarBlueצ'ילה (כתומה) - כניסת תיירים תתאפשר בכפוף לתנאים הבאים -  כניסה דרך שדות התעופה הבינלאומיים בלבד (!) - לא תתאפשר כניסה יבשתית, ייתכן ויתאפשר לעבור מצילה לארגנטינה אבל לא הפוך וצריך לחכות לנובמבר.

על מנת להכנס לצילה יש למלא אחר סעיפים אלו:

1. יש להציג בדיקת PCR עד 72 שעות מהטיסה האחרונה (אם זה קונקשין אז מהטיסה שמגיעה לצילה)

2. יש לאמת את תעודת המתחסן על מנת לקבל אישור מעבר. תהליך זה מורכב ומקומיים מציעים לפחות שבועיים מראש בגלל עיכובים באישור ותוקף האישור ל-45 יום ולכן רצוי להקדים ולבקש אימות - לחצו כאן לאימות תעודת מתחסן. מדריך למילוי האימות בעברית - לחצו כאן למדריך

3. יש למלא הצהרת בריאות עד 48 שעות לטיסה, אשרו למטה ב Accept and Continue ולאחר מכן המשבצת הצהובה הימנית - יש למלא פרטים אישיים, איפה יבוצע הבידוד ופרטים נוספים - לחצו להצהרה.

4. כל הנכנסים כפופים לבידוד של 5 ימים מלאים ויבוצעו במלון, הוסטל או דירה. מה-1.11 ניתן לצאת מהבידוד עם קבלת תשובה לבדיקת PCR נוספת שתבצעו בהגעה.

5. ביטוח קורונה בסכום כיסוי של 30,000$. לחצו כאן לביטוח זול עם אישור כיסוי זה.

6. במהלך 14 ימים מהכניסה תקבלו פניות במייל לעדכון מצבכם.

מה עם מחלימים / לא מחוסנים - על פי הכללים שפורסמו, לא תוכלו להכנס למדינה.

הנחיות רשמיות - לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמיים. BarBlueברזיל (כתומה) - גבולותיה האוויריים פתוחים לתיירים וניתן להכנס אליה, גם לישראלים מכל מדינה שכנה. יש להציג בדיקת קורונה (RT-PCR) שלילית עד 72 שעות מהטיסה או אנטיגן עד 24 שעות מהטיסה כולל למי שרק עושה קונקשיין. יש למלא הצהרת בריאות ולהציגו לחברת התעופה (לחצו להצהרה). רוב המדינה אין מגבלות רלוונטיות, כל האטרקציות וחיי הלילה פתוחים. מה עם הקרנבל? בריו, פלורה וסלבדור מתארגנים ומכינים את השטח לקרנבל במתכונת רגילה (בסלבדור לדוגמא יהיו בדיקות חום), בערים מתוכננות מסיבות ענק לסילבסטר כך שזה ישמש סוג של בדיקה מקדימה לקרנבל שגדול פי כמה. אין הבטחה שהקרנבל אכן יתקיים בוודאות אולם כרגע כל ההצהרות וההכנות מראות שכן. BarBlueבוליביה (כתומה) - גבולות האווירים של המדינה פתוחים לתיירים, הגיעו בטיסה לבוליביה ובשלב זה המנעו מלהגיע לגבול היבשתי. ישנה דרישה לבידוד אולם ישראלים דיווחו שלא נדרשו לכך. יש להציג בדיקת קורונה (PCR) שלילית עד 72 שעות לרגע הטיסה. יש למלא הצהרת בריאות ולהציגה בכניסה למדינה (לחצו להצהרה). יש לדאוג לביטוח עם כיסוי לקורונה. חובה עטיית מסכה בכל המרחבים הציבוריים במדינה. אתרי התיירות פתוחים אולם ישנן מגבלות תנועה ועסקים בערים השונות. שימו לב כי ישנה דרישת ויזה למדינה!BarBlueפרו (כתומה) - המדינה פתוחה לתיירים. גבולות יבשתיים לקולומביה רשמית לא פתוחים אבל ניתן לעבור, לבוליביה יבשתית כרגע לא אפשרי אבל ניתן לעבור בטיסה. כדי להכנס דרושה בדיקת PCR שלילית עד 72 שעות מהטיסה, לא משנה אם מחוסנים או לא (אומת עם מטיילים וכן מופיע באתר של איברייה). מחלימים עם אישור החלמה פטורים מבדיקה בכניסה. יש למלא הצהרת בריאות טרם הכניסה למדינה (לחצו כאן להצהרה). סגר לילי בערים המרכזיות במדינה 01:00 ועד 04:00, לא ניתן לצאת בשעות אלו. אתרי התיירות פתוחים, מסעדות, בתי קולנוע, ברים פתוחים, המסיבות והמועדונים סגורים אבל חלק מההוסטלים עורכים מסיבות בערבים. עטיית מסיכה. שימו לב! כי ההנחיות הרשמיות הן בדיקה או תעודת מתחסן. ההנחיות לא תואמות את מה שקורה בפועל ולמרות שרשום שאפשר בלי בדיקה למחוסנים, בפועל דורשים זאת - לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמיים BarBlueקולומביה (כתומה) - המדינה פתוחה לתיירים. גבולות יבשתיים פתוחים, ניתן להכנס למדינה מאקוודור, לא ניתן להכנס יבשתית ממנה לאקוודור. יש להציג טופס Check-Mig בכניסה וביציאה מהמדינה (לחצו לטופס). חיי הלילה, בארים ומסעדות חזרו לסדרן ברוב המדינה ואין אכיפת מגבלות - קרטחנה המסיבות נסגרות ב-02:00. לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמיים.BarBlueאקוודור (כתומה) - ניתן להכנס למדינה בטיסה, גבולות יבשתיים סגורים לכניסה, ניתן לצאת לקולומביה, סטטוס לא ברור לפרו. הגעה מברזיל מחייבת בידוד. יש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR) בתווך של 72 שעות עד לכניסה או לחלופין תעודת מתחסן מלאה (2 חיסונים). יש למלא הצהרת בריאות אותה יש להציג בכניסה (לחצו להצהרה). חובה עטיית מסכות. לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמיים.

איי גלאפגוס (אקוודור) - לחצו כאן לצפות בפרסום הרשמי

על פי הפרסום הרשמי צריך גם תעודה וגם בדיקה, בפועל מבקשים אחד מהם -

1. בדיקת קורונה שלילית (PCR) עד 72 שעות לטיסה לגלאפגוס

2. תעודת מתחסן מלאה - 2 חיסונים.

3. אישור כניסה לגלפגוס TCT. ניתן לאסוף אישור כזה בעמדות של Galapagos Council counter בשדות התעופה של קיטו וגואיאקיל או לחלופין למלא אונליין (יש לבחור pre-regsitration ולאחר מכן individual) - לחצו לטופס אונליין. BarBlueאורוגוואי (כתומה) - גבולותיה של המדינה סגורים לתיירים.BarBlueפנמה (כתומה) - תיירים מורשים להיכנס. ניתן לעבור בקונקשין בפנמה ללא בדיקה. יש לעטות מסיכה בכל המרחבים הציבוריים במדינה. עוצר מחצות ועד 4 בבוקר. יש למלא הצהרת בריאות (לחצו להצהרה) - ניתן לקבל טופס ידני מחברת התעופה. מחוסנים - מי שמחוסן 2 חיסונים אינו צריך בדיקה. לא מחוסנים - יש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR או אנטיגן) בתווך של 72 שעות מהכניסה למדינה, ניתן לבצע עם הנחיתה בעלות של 50$. לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמייםלא מחוסנים ממדינות בסיכון גבוה - המגיעים ממדינות ארה"ב, ישראל, קובה, גואטמלה, קוסטה ריקה, בריטניה, דרום אפריקה - צריכים להציג בדיקה עד 72 שעות מהטיסה. אם התשובה שלילית, תכנסו לבידוד של 3 ימים (על חשבונכם), בתום הבידוד בדיקה נוספת.

איי סן בלאס

האיים פתוחים לביקור בתנאים הבאים - דרך חברה מסודרת. יש להציג תעודת מתחסן מלאה וכן בדיקת קורונה שלילית טרם הכניסה (עד 48 שעות לפני הכניסה). חלק מהחברות שמארגנות ביקור באיי סן בלאס מצליחות להכניס מטיילים בלי בדיקה. BarBlueקוסטה ריקה (כתומה) - תיירים יכולים להיכנס למדינה. מחוסנים (2 חיסונים) צריכים למלא הצהרת בריאות בלבד. לא מחוסנים צריכים להציג ביטוח מיוחד שמכסה קורונה (כיסוי רפואי לקורונה עד 50,000$ וכיסוי לינה לקורונה עד 2,000$). יש למלא הצהרת בריאות באתר (לחצו לטופס). גבולות יבשתיים פתוחים. ישנן מגבלות שמשתנות לפי המצב, כל העסקים נסגרים החל מהשעה 21:00, דיווחים מרחבי המדינה שאנשים מסתובבים ברחוב ויש מסיבות למרות האיסור (המסיבות לא חוקיות). לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמיים.  BarBlueמקסיקו (כתומה) - גבולות המדינה פתוחים לתיירים ואתרי התיירות פתוחים. בצד הקריבי (קנקון, פלאיה, איסלה, קוזומול  וכו) הסטטוס ירוק וכל המגבלות הרלונטיות הוסרו, מטיילים מספרים שעד כה העסקים נסגרים בשעה 01:00, ניתן להסתובב ברחוב, ישנם בארים או מסיבות פרטיות עד 03:00 - אולם הצפי שבימים הקרובים גם מגבלה זו תוסר.יש למלא שאלון רפואי עם ההגעה למקסיקו (לחצו לשאלון) - מקבלים טופס זה גם בטיסה ואפשר למלא טרם הכניסה באופן ידני. דיווחים על הגבול היבשתי מגווטמאלה מראים כי מעברים El Ciebo ומעבר La Tecnica סגורים למעבר של תיירים, מעבר גבול La Mesilla פתוח ודרכו ניתן להגיע לסן קריסטובל. BarBlueגואטמלה (כתומה) - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. ניתן להציג תעודת מתחסן מלאה שבועיים לאחר חיסון אחרון, תעודת מחלים עד 3 חודשים מהכניסה או בדיקת קורונה שלילית (כל סוג) בתווך של 72 שעות עד לרגע הכניסה. חובת עטיית מסיכה במרחב הציבורי - בפנים ובחוץ. דיווחים על הגבול היבשתי למקסיקו מראים כי מעברים El Ciebo ומעבר La Tecnica סגורים למעבר של תיירים, מעבר גבול La Mesilla פתוח ודרכו ניתן להגיע לסן קריסטובל. BarBlueניקרגואה (כתומה) - גבולות המדינה האווירים והיבשתים פתוחים לתיירים. יש להציג בדיקת קורונה (PCR) שלילית בתווך של כ-72 שעות עד לכניסה למדינה. תדרשו להציג את עותק הבדיקה המקורי בכניסה. יש למלא הצהרת בריאות טרם הכניסה למדינה (לחצו כאן להצהרה). חברות התעופה ייתכן וישלחו אליכם מייל עם הכרטיס לגבי הנחיות ספציפיות של חברת התעופה של מסמכים הדרושים טרם הטיסה. אין צורך במסיכות, חיי הלילה פתוחים. לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמיים. BarBlueהונדורס (כתומה) - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש להציג אישור רפואי הכולל בדיקת קורונה שלילית (כל סוג) ולא יאוחר מ-72 שעות עד לרגע הכניסה למדינה. ניתן להציג תעודת מתחסן מלאה (2 חיסונים) במקום בדיקה. כמו כן יש להגיש טופס "immigration pre-chek" לפני ההמראה (לחצו לטופס). חובת עטיית מסכות בכל המרחבים הציבוריים במדינה. עוצר לילי מהשעה 22:00 ועד 05:00 וכרגע מוארך כל כמה ימים, מגבלת 10 אנשים לכל עסק, חיי הלילה ומתחמי הבילויים סגורים.BarBlueבליז (כתומה) - גבולות המדינה פתוחים לתיירים, כולל הגבול היבשתי. הגעה בטיסה - ניתן להציג בדיקת קורונה PCR שלילית עד 96 שעות לטיסה או אנטיגן עד 48 שעות לטיסה. לחלופין מי שיגיע ללא בדיקה יעשה בדיקה מהירה בשדה בעלות 50$ כולל למחוסנים. במעברי גבול היבשתיים אין צורך בבדיקה מראש והבדיקה תעשה במעבר הגבול בעלות של 50$ כולל למחוסנים - הבדיקה תעשה בכל מקרה ולכן אין טעם להבדק לפני. המדינה מבהירה כי מי שימצא חיובי יחויב בבידוד של 14 יום על חשבונו במלון. תנאים נוספים - יש להזמין מקום אירוח מראש, 3 לילות, בעל תו גולדן סטנדרט - לחצו כאן לרשימת עסקים עם גולדן סטנדרט. בגבול היבשתי צריך לרכוש נסיעה עם תו גולדן סטנדרט (רצוי ממקום האירוח כי מונית או אוטובוס בגבול לא תופס). גולדן סטנדרט אומר שהמקום מחוייב ומותאם לנהלים על מנת לשמור על בריאותם ולהגן עליכם מהקורונה. חובת עטיית מסכות במרחבים הציבוריים במדינה. יש עוצר לילי מ-21:00 ועד 04:00. לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמיים. BarBlueקובה (כתומה) - ניתן לבקר במדינה. נתונים שנמסרו לנו על ידי חב"ד קובה שנכנסו בימים האחרונים - יש להציג בדיקות קורונה שלילית (PCR) עד 72 שעות מהכניסה למדינה. שליחה לבידוד ל-5 לילות בבית מלון על חשבונכם (רשימה למטה), חובה להזמין מקום טרם ההגעה. יש לבצע בדיקה בנחיתה (בחינם). ביום החמישי תתבצע בדיקה נוספת ורק אם שלילי ניתן יהיה לצאת ביום השישי. אין פטור מבידוד או בדיקה למחוסנים. המדינה מפוצלת ל-2 איזורים וניתן לעבור ביניהם רק בטיסה. החל מה-15.11 לא תדרשו בבדיקת קורונה אם אתם מחוסנים וכן לא  יהיה בידוד. באופן רשמי, לא ניתן לישון בקאסות (הוסטלים) עד ה-15.11 לאור מגבלות הקורונה.

בתי מלון בהוואנה - Vedado, Capru, Parque Central, Melia Habana, Comodoro, 5ta Avenida, Tulipan. מלון בסנטיאגו דה קובה - Versalles.
BarBlueהרפובליקה הדומיניקנית (כתומה) - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. אין צורך בבדיקת קורונה אולם נוסעים יבחרו באופן רנדומלי לצורך בדיקת קורונה וכאלה עם סימפטומים - מי שיציג תעודת מתחסן או בדיקה שלילית עד 72 שעות מהכניסה יהיו פטורים מבדיקה בהגעה רנדומלית. יש למלא טופס הצהרת בריאות בכניסה למדינה (לחצו לטופס). ישנו סגר עסקים החל מהשעה 23:00 ועד 05:00 בבוקר, ניתן להחזור למלון/הוסטל עד 01:00 ולאחר מכן אסור להסתובב ברחוב. לכל המגבלות במדינה אפשר לבדוק בלינק הבא שכולל גם תנאי כניסה. לחצו כאן לתנאי הכניסה הרשמיים. BarBlueפוארטו ריקו (כתומה) - פורטו ריקו נפתחה מחדש לתיירים מהעולם אולם גורמים מקומיים מציעים להמנע מהגעה למעט מקרים דחופים. הכניסה אליה מותנת בתנאים הבאים: בדיקת קורונה מולקולרי בתווך של 72 עד לרגע הכניסה למדינה - הגעה ללא בדיקה תוביל לקנס של 300$. טופס הצהרת בריאות כאשר בסיומו יינתן קוד QR. בשעה 21:00 העסקים נסגרים והחל מ-22:00 ועד 05:00 בבוקר ישנו עוצר ואסור להסתובב בחוץ, חובת חבישת מסיכה (קנס 100$).BarBlueהאיטי (כתומה) - המדינה פתוחה למבקרים. ש להציג בדיקת קורונה (PCR) שלילית עד 72 שעות עד לרגע הכניסה. יש למלא הצהרת בריאות עם ההגעה.BarBlueג'מייקה (כתומה) - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש להגיש בקשת כניסה למדינה ולקבל אישור נסיעה (לחצו להגשת בקשה לאישור) - ללא אישור זה לא תוכלו להכנס למדינה. יש להציג בדיקת קורונה (PCR) או אנטיגן עד 72 שעות מרגע הכניסה. כל הנכנסים כפופים לבידוד למעט מחוסנים ובדיקה שלילית שנתבקשתם להציג. יש עוצר לילי החל מ-20:00, חובת מסיכה בציבור. אין מסיבות אבל ניתן למצוא ברים או מקומות עם מוסיקה עד שעת העוצר.BarBlueפרגוואי (כתומה) - המדינה פתוחה לתיירים, הנוסעים יהיו חייבים בבדיקה קורונה לא יאוחר מ-72 לפני ההגעה למדינה בתוצאה שלילית. יש למלא הצהרת בריאות (לחצו להצהרה).BarBlueאל סלבדור (כתומה) - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש להציג תעודת מתחסן (יש למסור צילום שלו) או אישור רפואי עם בדיקת קורונה (מסוג PCR או LAMP או NAAT) שלילית בתווך של כ- 72 שעות עד לרגע הכניסה למדינה. כמו כן יתכן ויהיו בדיקות רפואיות בכניסה למדינה. חובת עטיית מסיכה במרחב הציבורי. BarBlue- ייתכן ויהיו שינויים בכפוף להנחיות בכל מדינה.
- על המטיילים לוודא כי יש בידם את כל האישורים הדרושים ולהבין מהי הפרוצדורה על מנת לעבור תהליך כניסה לכל מדינה (ביטוח בריאות, בדיקת קורונה, פנקס חיסונים ועוד).
- העדכונים נערכים על ידינו ביסודיות ואין אחריות לדיוק הפרטים ב-100% ושינויים שמתבצעים בכל עת. התייחסותך לפרטים באחריותך בלבד.

עדכונים מיוחדים גם באינסטגרם שלנו http://muchiler.com/insta
 גם בעמוד הפייסבוק שלנו אתר מוצילר - מוציקארד
הקבוצות פייסבוק הראשיות שלנו:
מוצילר - דרום אמריקה | מרכז אמריקה
מוצילר - דרום ומרכז אמריקה |2021-2022

סרטונים בלעדיים בטיקטוק מוצילר - tiktok.com/@muchiler

INSBIG

 

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife