• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image

01bright
01bright

 

מדריך לביטוח נסיעות חו"ל תרמילאים וספורט אתגרי לדרום ומרכז אמריקה, מזרח הרחוק

S4U-PIC

הטבות לגולשי מוצילר בכל חברות הביטוח:

* הטבה גדולה בכל החברות - החזר של 5% או כרטיס מוציקארד וסים בינלאומי בשווי 200 ש"ח מתנה (בביטוח מעל 300$) - הכרטיס הינו במימון מלא של חברת סייפ4יו.

* הצמדת סוכן אישי ללא עלות שיהווה אקסטה מדהימה עבורכם ויעזור בכל בעיה בזמן החופשה, הארכת ביטוח, טיפול בתביעות ושאלות וישמש כאיש הקשר למשפחה בישראל

* אפליקציה בלעדית לתרמילאים המספקת לחצן מצוקה, צאט עם נציג, ומידע חשוב על רופאים ובתי חולים *

לקבלת ההטבות ובירור פרטים

התקשרו ל 03-940-0033 (לחצו לחיוג) סוכנות הביטוח Safe4You או השאירו פרטים ויחזור אליכם נציג מטעמה
מי היא Safe4You והאם הביטוח הוא דרכה ?
הביטוח הוא של חברות הביטוח לחלוטין. לרכוש דרך Safe4You משמעותו למנות אותם לסוכנים שלכם כדי שיוכלו לטפל עבורכם בתביעות, בעיות, הארכת/קיצור הביטוח ולספק עבורכם יעוץ ותמיכה לכל שאלה בעת החופשה וזאת באמצעות סוכן אישי ששומר עליכם מול חברת הביטוח. דוגמה קלאסית? שילמתם לרופא ורוצים החזר כספי, שלחו קבלות לנציג האישי שלכם והוא יטפל בתביעה וידאג לכם להחזר מלא.
 
המלצות על חברת Safe4You ?
ישנן מאות המלצות על החברה אשר כולן נמצאות בקבוצות הפייסבוק שלנו. לצפיה בהמלצות לחצו כאן.
 
כמה זה עולה יותר ?
אז זהו, שזה לא עולה יותר. זה עולה פחות. סוכנות Safe4You מחזירה לכם כסף כהטבה לגולשי מוצילר ככה שלא רק שקיבלתם סוכן אישי - גם קיבלתם כסף בחזרה. מחזיקי כרטיס מוציקארד יקבלו הטבה מוגדלת. ממה מרוויחה הסוכנות ? אל דאגה, אלפי תרמילאים מבוטחים דרכה בכל שנה והיא מתוגמלת ע"י חברות הביטוח.
 
עם איזה חברת ביטוח אני יבוטח ?
הבחירה היא שלך. סייפ4יו מציעה את השירות וההטבות מול כל חברות הביטוח.
 
ביטוח פרטי או בקופת החולים ?
ביטוחי קופות החולים זולים יותר למבוטחים במסלול עם דמי מנוי חודשיים (כללית זה 41 ש"ח בחודש נוסף על דמי הביטוח). זה אמנם מעניק הנחות ענק אבל הביטוח עם כיסויים נמוכים יותר ועם השתתפות עצמית גבוהה.
 
טיפ חשוב
עשו ביטוח למקסימום זמן האפשרי מבחינתכם להישארות בחו"ל. תמיד תוכלו לקצר את הביטוח ולקבל החזר במידה ואין תביעה אבל לא תמיד יתאפשר לכם להאריך. אתם מוציאים הרבה כסף בחופשה, רצוי לא לנסות לחסוך סכום מזערי ולקחת סיכון שחברת הביטוח תסרב להאריך.

bluebar

חברות הביטוח הגדולות

Ins1m

הערה לגבי הראל : נובמבר 2015 התקבלה תלונה על ידי מטיילת אשר חולצה במסוק בדרום אמריקה וקיבלה דרישה לתשלום בסכום של 30,000$ מחברת הראל שטוענת שלא אישרה את החילוץ. הדרישה הגיעה לאחר חצי שנה. מדובר במקרה חמור אשר מצריך גילוי במדריך זה. לצפיה בתלונה לחצו כאן.

bluebar

קופות החולים

* בדקו את מחיר דמי המנוי החודשיים - לדוגמא : כללית גובה 41 ש"ח לחודש שזה תוספת של 0.35$ בממוצע ליום ! 

* המחירים הם לחברי הקופה במסלול הרגיל (כללית זהב לדוגמא) וחברים במסלול היקר יותר מקבלים הנחה נוספת (כללית פלטינום לדוגמא)

* השתתפות עצמית - ביטוח קופות החולים כולל השתתפות עצמית גבוהה ולרוב כמעט כל מטייל מפעיל פעם את הביטוח הרפואי ופעם את הביטוח מטען. הוסיפו לחשבון בממוצע תוספת 50$ על השתתפות עצמית ובדקו אם אז ההפרש עדיין גדול.

* תלונה שהתקבלה על כלל ביטוח שלא הסכימה לשלם על אשפוז בבית חולים בתאילנד (קופת חולים כללית ומכבי) - לחצו כאן על מנת לצפות/לשמוע את הסרטון הבא

Ins2

bluebar

מה כולל ביטוח רפואי לחו"ל ?

ההבדלים בין חברות הביטוח די שוליות ובאות לידי ביטוי בהשתתפות העצמית (חלק ללא השתתפות וחלק עם השתתפות אבל הביטוח זול יותר). הביטוח כולל ביקור אצל רופא, בית חולים או חדר מיון וכן את כל התרופות שתקבלו. שימו לב כי חברות הביטוח מפרידות את התרופות ומהביקור וכל אחד נחשב לפעולה בהשתתפות העצמית. טיפולי שיניים אינם כלולים בפוליסה. ספורט אתגרי כלול למי שהביטוח שלו הורחב בהתאם. ביטוח מטען הוא לא פחות חשוב ולכן צריך לשים לב לכיסוי לפריט וסה"כ כיסוי.

 אפליקציה מבית SAFE4YOU (חפשו אותה במרקט/גוגל פליי)

אפליקציה שתאפשר לכם למצוא בתי חולים, מרפאות פרטיות, מרפאות שיניים והארכות ביטוח לגולשי אתר מוצילר. האפליקציה שומרת את המידע במכשיר כך שאין צורך באינטרנט, מאפשרת ניווט אל בית החולים או הרופא המבוקש, מדור שאלות ותשובות בתחום הביטוח ואף הארכת ביטוח מבלי למלא טפסים אלא בלחיצת כפתור אחת.

מילות מפתח : ביטוח נסיעות, ביטוח חו"ל, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דרום אמריקה, ביטוח מרכז אמריקה, ביטוח למזרח הרחוק, ביטוח טיולים, ספורט אתגרי, המזרח הרחוק, דרום ומרכז אמריקה, דרום אמריקה, מרכז אמריקה, הנחות לביטוח

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife