• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
01bright
01bright
הדפסה
PDF

מדריך לביטוח נסיעות חו"ל תרמילאים וספורט אתגרי לדרום ומרכז אמריקה, מזרח הרחוק

S4U-PIC

הטבות לגולשי מוצילר בכל חברות הביטוח:

הנחה בלעדית והצמדת סוכן אישי שיעזור לכם כשאתם ביבשת בווטסאפ, הארכות ביטוח והגשת תביעות ואפליקציה בלעדית עם מידע חשוב גם כאשר אין חיבור לרשת והארכות ביטוח ישירות מהאפלקציה (פרטים בסוף המדריך). לקבלת ההטבות ו/או בירור פרטים התקשרו ל 039400033 - סוכנות הביטוח SAFE4YOU בשיתוף אתר מוצילר. 

* ביטוח נסיעות לחו"ל לדרום אמריקה, מרכז אמריקה ולמזרח הרחוק (מעודכן אוקטובר 2015)
* בטחו עצמכם עם רכישת הכרטיס כדי להנות מכיסוי ביטול נסיעה (בין 30-90 ליום לפני)
* עשו ביטוח לחודש/חודשיים מעבר לתאריך החזרה ליתר בטחון על מנת למנוע מקרים
שחברות הביטוח מסרבות להאריך את הביטוח, מה שקרה בעבר ויעצור לכם את הטיול
* סקרנו במדריך את חברות הביטוח הטובות ביותר - חברה שלא עמדה בתנאי הסף לא
נכנסה לסקירה שלנו. דוגמאות : הגבלה עד 180 יום, בלי ספורט אתגרי ואין חילוץ והצלה
* אין למוצילר קשר עסקי עם חברות הביטוח וההמלצות הן בסיס נתונים שאתם יכולים לבדוק בעצמכ
* שיתוף הפעולה של מוצילר עם חברות הביטוח ו SAFE4YOU הוא במטרה להעניק לכם הטבות והנחות
* הביטוח הוא מול חברות הביטוח כאשר SAFE4YOU עומד בצד שלכם להשיג את המירב והמיטב מחברות הביטוח

מה זה בכלל ביטוח רפואי לחו"ל?
בארץ הביטוח הוא מובן מאליו, בחו"ל ביקור אצל רופא או בית חולים ללא ביטוח רפואי עולה מאוד עד אלפי דולרים ולכן חשוב להיות מבוטחים על מנת שחברות הביטוח יממנו ביקורים אלו.  רוב חברות הביטוח מציעות כיסויים רחבים שמתאימים למטיילים ביבשת הרחבות ותוספות (עבור פעילויות אקסטרים וספורט אתגרי לדוגמא). בחרו בביטוח מקיף וטוב שיכלול את מה שאתם צריכים ויתאים לאופי הטיול שלכם. הביטוחים הקיימים הם באמצעות חברות כרטיסי האשראי (המוגבלים עד ל 50 יום ומסגרת הביטוח שלהם קטנה מאוד), חברות הביטוח המוכרות וכן קופות החולים באמצעות חברות ביטוח שלהן (מומלץ לחברי הקופה בשל הנחות בהתאם לוותק).

קיצור נסיעה או הארכה - השמועות אומרות שיש עם זה בעיות ?

כל חברות הביטוח יסרבו להאריך לכם את הביטוח אם התאשפזתם בחו"ל וסביר שתתאשפזו שוב בגלל זה. לכן חשוב לעשות ביטוח לחודש או חודשיים יותר מעבר לתאריך החזרה? אלא אם כן אתם נעולים על תאריך החזרה. אם חזרתם מוקדם יותר ויש לכם תביעות, חברת הביטוח תשאיר לכם ברירה - או לקבל החזר על הימים שלא ניצלתם או כסף על התביעות. חשוב לציין שמדובר בכל חברות הביטוח ולא בחברה מסויימת.

חברות הביטוח הגדולות

הנחה באמצעות תלושי קניה של תו הזהב CASH (לפרטים ואיפה אפשר לממש לחצו כאן)
* ההנחה במספרים עגולים והסכום יעוגל כלפי מטה/למעלה בהתאם לגובה ההנחה

הטבות והנחות בכל חברות הביטוח - מעודכן ל 1.10 (עדכון חודשי) אבל יש הנחה במגדל, הראל, פספורט, הפניקס וביטוח ישיר. בנוסף מצמידים לכם סוכן אישי. פספורט יש גם הטבה וזה יעודכן בעדכון הבא. למימוש ההטבות התקשרו ל 039400033

S4U-Table1

קופות החולים

הערות לביטוחים של קופות החולים - כדי לקבל את המחיר הזול עליכם להיות מבוטחים במכבי מגן, כללית פלטינום ומאוחדת עדיף שהם עולים כ 50-70 שקל יותר לחודש ומכיון שאתם לא בארץ...אתם משלמים על שירות שאתם לא מקבלים ולכן חשוב לבטל את הביטוח של קופ"ח לאחר שעשיתם ביטוח לחו"ל (אין עם זה בעיה). בנוסף שימו לב כי הכיסוים נמוכים יותר בקופות, בחלק מוגבל עד 180 יום ויש השתתפות עצמית גבוהה.

* מכבי המחיר הוא עד גיל 24. מגיל 25 המחיר עולה עוד 30 סנט ביום

** מבוטחי קופות החולים שתמה להם ההנחה אינם חייבים להאריך לתקופה ללא הטבה אלא ניתן דרך SAFE4YOU להאריך דרך מגדל וזאת בתנאי שאין תביעות קודמות

S4U-Table2

bluebar

קופות החולים - אופציה טובה למבוטחים וחיילים משוחררים

הערות לביטוחים של קופות החולים (לעומת הביטוחים הרגילים) - כדי לקבל את המחיר הזול עליכם להיות מבוטחים במכבי מגן, כללית פלטינום ומאוחדת עדיף שהם עולים כ 50-70 שקל יותר לחודש ומכיון שאתם לא בארץ...אתם משלמים על שירות שאתם לא מקבלים ולכן חשוב לבטל את הביטוח של קופ"ח לאחר שעשיתם ביטוח לחו"ל (אין עם זה בעיה). בנוסף שימו לב כי הכיסוים נמוכים יותר בקופות, בחלק מוגבל עד 180 יום ויש השתתפות עצמית גבוהה.

איך בודקים ? מתקשרים לקופות החולים ובודקים כמה יצא לכם ליום בממוצע בטיול שלכם ולאחר מכן להשוות לטבלה של חברות הביטוח הגדולות

כללית חו"ל - זהו ביטוח שרלוונטי עבור מחזיקי כללית מושלם וכללית פלטינום ושהם חיילים משוחררים. אחרת המחיר הוא 2.2$ ליום (כולל ספורט אתגרי). למחזיקי מושלם ופלטינום ומשוחררים עד שנה וחצי יקבלו הנחות מטורפות (מגיע לסכומים נמוכים מאוד) . ללא ספק הטוב ביותר מבין קופות החולים.  השתתפות עצמית של 30$ רפואי ו 50$ מטען. כיסויים גבוהים.

מכבי נוסעים לחו"ל – מחיר של 6.1 ש"ח / 8.4 ש"ח (בלי/עם ספורט אתגרי, מעל גיל 25 תוספת 1.4 ש"ח ליום). מצטרף חדש לקופה בשנה הראשונה יקבל הנחה של 50% וכן חיילים משוחררים עד חצי שנה מיום השחרור יקבלנו הנחה של 50%. בעיות ? כיסוי נמוך ב 33% מהאחרים. מוגבל לעד 180 יום ו 50$ השתתפות עצמית (לא ניתן להמשיך ביטוח במקום אחר). יש לבדוק עם הקופה הנחות בעלי מכבי מגן.  איתור וחילוץ עולה עוד 30 סנט ליום.

ביטוח מאוחדת חו"ל  – מחיר של 1.45$ ליום / 2.45$ עם ספורט אתגרי. 15% הנחה לחברי מאוחדת / 25% למאוחדת עדיף. לא שווה את הכסף (אין פוליסה שמפורסמת ולכן נמצא מתוך הנחה דומה לשאר קופות החולים מה שאומר שבמחיר המוצע זה לא משתלם)

ביטוח לאומית "דרכונית"  .מחיר של 1.9$ ליום (לא כולל ספורט אתגרי שזה תוספת 12$ לכל התקופה), השתתפות עצמית 50$ לאירוע. כיסויים נמוכים. לא שווה את הכסף

מה כולל ביטוח רפואי לחו"ל ?

ההבדלים בין חברות הביטוח די שוליות ובאות לידי ביטוי בהשתתפות העצמית (חלק ללא השתתפות וחלק עם השתתפות אבל הביטוח זול יותר). הביטוח כולל ביקור אצל רופא, בית חולים או חדר מיון וכן את כל התרופות שתקבלו. שימו לב כי חברות הביטוח מפרידות את התרופות ומהביקור וכל אחד נחשב לפעולה בהשתתפות העצמית. טיפולי שיניים אינם כלולים בפוליסה. ספורט אתגרי כלול למי שהביטוח שלו הורחב בהתאם. ביטוח מטען הוא לא פחות חשוב ולכן צריך לשים לב לכיסוי לפריט וסה"כ כיסוי.
 

מילות מפתח : ביטוח נסיעות, ביטוח חו"ל, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דרום אמריקה, ביטוח מרכז אמריקה, ביטוח למזרח הרחוק, ביטוח טיולים, ספורט אתגרי, המזרח הרחוק, דרום ומרכז אמריקה, דרום אמריקה, מרכז אמריקה, הנחות לביטוח

אפליקציה מבית SAFE4YOU (חפשו אותה במרקט/גוגל פליי)

אפליקציה שתאפשר לכם למצוא בתי חולים, מרפאות פרטיות, מרפאות שיניים והארכות ביטוח לגולשי אתר מוצילר. האפליקציה שומרת את המידע במכשיר כך שאין צורך באינטרנט, מאפשרת ניווט אל בית החולים או הרופא המבוקש, מדור שאלות ותשובות בתחום הביטוח ואף הארכת ביטוח מבלי למלא טפסים אלא בלחיצת כפתור אחת.


מחיר של החל 1.70$ נכון לנובמבר 2011
01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife