• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
01bright
01bright
הדפסה
PDF

מדריך לביטוח נסיעות חו"ל תרמילאים וספורט אתגרי לדרום ומרכז אמריקה, מזרח הרחוק

הטבות לגולשי מוצילר: הנחה בלעדית בכל חברות הביטוח והצמדת סוכן אישי שיעזור לכם כשאתם ביבשת, הארכות ביטוח וקבלת כספים מחברת הביטוח כשאתם בישראל
 
ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים לדרום אמריקה, מרכז אמריקה ולמזרח הרחוק
מעודכן לפי מחירי ספטבר 2015
אם יש משהו שאסור לשכוח לפני שיוצאים לטיול זה ביטוח רפואי
הקדימו לעשות ביטוח כדי להנות מכיסוי ביטול נסיעה (בין 30-90 ליום לפני)

מה זה בכלל ביטוח רפואי לחו"ל?
בארץ הביטוח הוא מובן מאליו, בחו"ל ביקור אצל רופא או בית חולים ללא ביטוח רפואי עולה מאוד עד אלפי דולרים ולכן חשוב להיות מבוטחים על מנת שחברות הביטוח יממנו ביקורים אלו.  רוב חברות הביטוח מציעות כיסויים רחבים שמתאימים למטיילים ביבשת הרחבות ותוספות (עבור פעילויות אקסטרים וספורט אתגרי לדוגמא). בחרו בביטוח מקיף וטוב שיכלול את מה שאתם צריכים ויתאים לאופי הטיול שלכם. הביטוחים הקיימים הם באמצעות חברות כרטיסי האשראי (המוגבלים עד ל 50 יום ומסגרת הביטוח שלהם קטנה מאוד), חברות הביטוח המוכרות וכן קופות החולים באמצעות חברות ביטוח שלהן (מומלץ לחברי הקופה בשל הנחות בהתאם לוותק).  

* אנחנו סוקרים כאן רק את החברות הטובות ביותר וסיננו את החברות שמציעות תנאים לא טובים או מחירים יקרים מדי

* אין למוצילר קשר לחברות המומלצות ואם תמצאו שיש חברה מומלצת יותר נחליף את ההמלצה המרכזית שלנו

ההסדר בשיתוף חברות הביטוח, Safe4You ומוצילר - התקשרו :

S4U-Ad

חברות הביטוח הגדולות

הנחה באמצעות תלושי קניה של תו הזהב CASH (לפרטים ואיפה אפשר לממש לחצו כאן)

* ההנחה במספרים עגולים והסכום יעוגל כלפי מטה/למעלה בהתאם לגובה ההנחה

הטבות והנחות בכל חברות הביטוח - הטבלה תעודכן שוב ב 1.10 (עדכון חודשי) אבל יש הנחה במגדל, הראל, פספורט והפניקס. בנוסף מצמידים לכם סוכן אישי. פספורט יש גם הטבה וזה יעודכן בעדכון הבא.

S4U-Table1

קופות החולים

הערות לביטוחים של קופות החולים - כדי לקבל את המחיר הזול עליכם להיות מבוטחים במכבי מגן, כללית פלטינום ומאוחדת עדיף שהם עולים כ 50-70 שקל יותר לחודש ומכיון שאתם לא בארץ...אתם משלמים על שירות שאתם לא מקבלים ולכן חשוב לבטל את הביטוח של קופ"ח לאחר שעשיתם ביטוח לחו"ל (אין עם זה בעיה). בנוסף שימו לב כי הכיסוים נמוכים יותר בקופות, בחלק מוגבל עד 180 יום ויש השתתפות עצמית גבוהה.

* מכבי המחיר הוא עד גיל 24. מגיל 25 המחיר עולה עוד 30 סנט ביום

S4U-Table2

bluebar

קופות החולים - אופציה טובה למבוטחים וחיילים משוחררים

הערות לביטוחים של קופות החולים (לעומת הביטוחים הרגילים) - כדי לקבל את המחיר הזול עליכם להיות מבוטחים במכבי מגן, כללית פלטינום ומאוחדת עדיף שהם עולים כ 50-70 שקל יותר לחודש ומכיון שאתם לא בארץ...אתם משלמים על שירות שאתם לא מקבלים ולכן חשוב לבטל את הביטוח של קופ"ח לאחר שעשיתם ביטוח לחו"ל (אין עם זה בעיה). בנוסף שימו לב כי הכיסוים נמוכים יותר בקופות, בחלק מוגבל עד 180 יום ויש השתתפות עצמית גבוהה.

כללית חו"ל - זהו ביטוח שרלוונטי עבור מחזיקי כללית מושלם וכללית פלטינום ושהם חיילים משוחררים. אחרת המחיר הוא 2.2$ ליום (כולל ספורט אתגרי). למחזיקי מושלם ופלטינום ומשוחררים עד שנה וחצי יקבלו הנחות מטורפות (מגיע לסכומים נמוכים מאוד) . ללא ספק הטוב ביותר מבין קופות החולים.  השתתפות עצמית של 30$ רפואי ו 50$ מטען. כיסויים גבוהים.

מכבי נוסעים לחו"ל – מחיר של 6.1 ש"ח / 8.4 ש"ח (בלי/עם ספורט אתגרי, מעל גיל 25 תוספת 1.4 ש"ח ליום). מצטרף חדש לקופה בשנה הראשונה יקבל הנחה של 50% וכן חיילים משוחררים עד חצי שנה מיום השחרור יקבלנו הנחה של 50%. בעיות ? כיסוי נמוך ב 33% מהאחרים. מוגבל לעד 180 יום ו 50$ השתתפות עצמית (לא ניתן להמשיך ביטוח במקום אחר). יש לבדוק עם הקופה הנחות בעלי מכבי מגן.  איתור וחילוץ עולה עוד 30 סנט ליום.

ביטוח מאוחדת חו"ל  – מחיר של 1.45$ ליום / 2.45$ עם ספורט אתגרי. 15% הנחה לחברי מאוחדת / 25% למאוחדת עדיף. לא שווה את הכסף (אין פוליסה שמפורסמת ולכן נמצא מתוך הנחה דומה לשאר קופות החולים מה שאומר שבמחיר המוצע זה לא משתלם)

ביטוח לאומית "דרכונית"  .מחיר של 1.9$ ליום (לא כולל ספורט אתגרי שזה תוספת 12$ לכל התקופה), השתתפות עצמית 50$ לאירוע. כיסויים נמוכים. לא שווה את הכסף

מה כולל ביטוח רפואי לחו"ל ?

ההבדלים בין חברות הביטוח די שוליות ובאות לידי ביטוי בהשתתפות העצמית (חלק ללא השתתפות וחלק עם השתתפות אבל הביטוח זול יותר). הביטוח כולל ביקור אצל רופא, בית חולים או חדר מיון וכן את כל התרופות שתקבלו. שימו לב כי חברות הביטוח מפרידות את התרופות ומהביקור וכל אחד נחשב לפעולה בהשתתפות העצמית. טיפולי שיניים אינם כלולים בפוליסה. ספורט אתגרי כלול למי שהביטוח שלו הורחב בהתאם. ביטוח מטען הוא לא פחות חשוב ולכן צריך לשים לב לכיסוי לפריט וסה"כ כיסוי.
 
 

מחיר של החל 1.70$ נכון לנובמבר 2011
01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife