• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

01bright 01bright 01bright

מדריך לביטוח נסיעות חו"ל תרמילאים | דרום אמריקה | מרכז אמריקה | מזרח הרחוק

S4U-PIC

הטבות לגולשי מוצילר בכל חברות הביטוח -

ההטבות באמצעות סוכנות הביטוח האישית - Safe4You - ללא תוספת תשלום ועם הטבות שאי אפשר לקבל ישירות מחברת הביטוח

הטבה גדולה בכל החברות - החזר של 5% או כרטיס מוציקארד בשווי 100 ש"ח מתנה (בביטוח מעל 300$) - הכרטיס הינו במימון מלא של חברת Safe4You.

הצמדת סוכן אישי חינם שיהווה אקסטה מדהימה עבורכם ויעזור בכל בעיה בזמן החופשה, הארכת ביטוח, טיפול בתביעות ושאלות וישמש כאיש הקשר למשפחה בישראל

אפליקציה בלעדית לתרמילאים המספקת לחצן מצוקה, צאט עם נציג, ומידע חשוב על רופאים ובתי חולים

לייעוץ חינם, קבלת ההטבות או פרטים נוספים התקשרו ל 03-940-0033 (לחצו לחיוג) סוכנות הביטוח Safe4You או השאירו פרטים ויחזור אליכם נציג מטעמה
מי היא Safe4You והאם הביטוח הוא דרכה ?
הביטוח הוא של מגדל, פניקס, פספורט וכו'. לרכוש דרך Safe4You משמעותו למנות אותם לסוכנים שלכם כדי שיוכלו לטפל עבורכם בתביעות, הארכת/קיצור הביטוח ולספק יעוץ ותמיכה לכל שאלה בעת החופשה וזאת באמצעות סוכן אישי ששומר עליכם מול חברת הביטוח. להמלצות על חברת Safe4You לחצו כאן.
 
כמה זה עולה יותר ?
אז זהו, שזה לא עולה יותר. זה עולה פחות. סוכנות Safe4You מחזירה לכם כסף כהטבה לגולשי מוצילר ככה שלא רק שקיבלתם סוכן אישי - גם קיבלתם כסף בחזרה.
 
עם איזה חברת ביטוח אני יבוטח ?
הבחירה היא שלך וניתן לבחור כל אחת מחברות הביטוח הגדולות. בדקו את טבלאות הביטוח או התייעצו עם סוכן מחברת Safe4You
 
ביטוח פרטי או בקופת החולים ?
קופות החולים עם כיסויים נמוכים והשתתפות עצמית גבוהה ולכן עדיפים פחות. יש לא מעט תלונות על ביטוחים אלו - תוכלו לקרוא על 2 תלונות קשות בהמשך המדריך. המלצת מוצילר היא לא לבטח אצל קופות החולים טרם קריאת 2 התלונות המצורפות בהמשך המדריך.
 
טיפ חשוב
עשו ביטוח למקסימום זמן האפשרי מבחינתכם להישארות בחו"ל. תמיד תוכלו לקצר את הביטוח ולקבל החזר במידה ואין תביעה אבל לא תמיד יתאפשר לכם להאריך.

bluebar

חברות הביטוח הגדולות

שימו לב : בחברת פספורט הביטוח הוא עד 180 יום. ניתן להאריך עד שנה בכפוף להעדר תביעות. בשאר החברות ניתן מראש לבטח עד 365 יום.

Ins1Sep

הערה לגבי הראל : נובמבר 2015 התקבלה תלונה על ידי מטיילת אשר חולצה במסוק בדרום אמריקה וקיבלה דרישה לתשלום בסכום של 30,000$ מחברת הראל שטוענת שלא אישרה את החילוץ. הדרישה הגיעה לאחר חצי שנה. מדובר במקרה חמור אשר מצריך גילוי במדריך זה. לצפיה בתלונה לחצו כאן.

bluebar

קופות החולים

* בדקו את מחיר דמי המנוי החודשיים - לדוגמא : כללית גובה 41 ש"ח לחודש שזה תוספת של 0.35$ בממוצע ליום ! 

* המחירים הם לחברי הקופה במסלול הרגיל (כללית זהב לדוגמא) וחברים במסלול היקר יותר מקבלים הנחה נוספת (כללית פלטינום לדוגמא)

* השתתפות עצמית - ביטוח קופות החולים כולל השתתפות עצמית גבוהה ולרוב כמעט כל מטייל מפעיל פעם את הביטוח הרפואי ופעם את הביטוח מטען. הוסיפו לחשבון בממוצע תוספת 50$ על השתתפות עצמית ובדקו אם אז ההפרש עדיין גדול.

* תלונה שהתקבלה על כלל ביטוח שלא הסכימה לשלם על אשפוז בבית חולים בתאילנד (קופת חולים כללית ומכבי) - לחצו כאן על מנת לצפות/לשמוע את הסרטון הבא

* תלונה שהתקבלה על חברת כלל (מבטחת את קופות החולים) מציגה סיפור קשה אשר יגרום לכם לבצע סיבוב פרסה מביטוחים אלה - לחצו כאן על מנת לקרוא את פרטי המקרה

Ins2

bluebar

מה כולל ביטוח רפואי לחו"ל ?

ההבדלים בין חברות הביטוח די שוליות ובאות לידי ביטוי בהשתתפות העצמית (חלק ללא השתתפות וחלק עם השתתפות אבל הביטוח זול יותר). הביטוח כולל ביקור אצל רופא, בית חולים או חדר מיון וכן את כל התרופות שתקבלו. שימו לב כי חברות הביטוח מפרידות את התרופות ומהביקור וכל אחד נחשב לפעולה בהשתתפות העצמית. טיפולי שיניים אינם כלולים בפוליסה. ספורט אתגרי כלול למי שהביטוח שלו הורחב בהתאם. ביטוח מטען הוא לא פחות חשוב ולכן צריך לשים לב לכיסוי לפריט וסה"כ כיסוי.

 אפליקציה מבית SAFE4YOU (חפשו אותה במרקט/גוגל פליי)

אפליקציה שתאפשר לכם למצוא בתי חולים, מרפאות פרטיות, מרפאות שיניים והארכות ביטוח לגולשי אתר מוצילר. האפליקציה שומרת את המידע במכשיר כך שאין צורך באינטרנט, מאפשרת ניווט אל בית החולים או הרופא המבוקש, מדור שאלות ותשובות בתחום הביטוח ואף הארכת ביטוח מבלי למלא טפסים אלא בלחיצת כפתור אחת.

מילות מפתח : ביטוח נסיעות, ביטוח חו"ל, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דרום אמריקה, ביטוח מרכז אמריקה, ביטוח למזרח הרחוק, ביטוח טיולים, ספורט אתגרי, המזרח הרחוק, דרום ומרכז אמריקה, דרום אמריקה, מרכז אמריקה, הנחות לביטוח

01bright 01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife