• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
01bright
01bright
הדפסה
PDF

מדריך לביטוח נסיעות חו"ל תרמילאים וספורט אתגרי לדרום ומרכז אמריקה, מזרח הרחוק

S4U-PIC

הטבות לגולשי מוצילר בכל חברות הביטוח:

הטבה בלעדית (זול יותר מחברות הביטוח) והצמדת סוכן אישי ללא עלות שיהווה אקסטה מדהימה עבורכם ויעזור בכל בעיה בזמן החופשה, הארכת ביטוח, טיפול בתביעות ושאלות וישמש כאיש הקשר למשפחה בישראל. כל זאת באמצעות הווטסאפ, המייל או האפליקציה החדשה והבלעדית שלנו לתרמילאים המספקת לחצן מצוקה, צאט עם נציג, וידע חשוב נוסף (פרטים בסוף המדריך) 

מדובר ברווח נטו עבורכם מהמענה האנושי לאורך כל החופשה, ה"גיבוי" מול חברות הביטוח בעת הצורך לקבלת הכספים בעת הגשת התביעה.. לקבלת ההטבות ו/או בירור פרטים התקשרו ל 039400033 סוכנות הביטוח SAFE4YOU בשיתוף אתר מוצילר. מדובר במיזם משותף על מנת לספק לכם את ההטבות הבלעדיות - הביטוח הוא של חברות הביטוח כמובן :)

מה זה בכלל ביטוח רפואי לחו"ל?

בארץ הביטוח הוא מובן מאליו, בחו"ל ביקור אצל רופא או בית חולים ללא ביטוח רפואי עולה מאוד עד אלפי דולרים ולכן חשוב להיות מבוטחים על מנת שחברות הביטוח יממנו ביקורים אלו.  רוב חברות הביטוח מציעות כיסויים רחבים שמתאימים למטיילים ביבשת הרחבות ותוספות (עבור פעילויות אקסטרים וספורט אתגרי לדוגמא). בחרו בביטוח מקיף וטוב שיכלול את מה שאתם צריכים ויתאים לאופי הטיול שלכם. הביטוחים הקיימים הם באמצעות חברות כרטיסי האשראי (המוגבלים עד ל 50 יום ומסגרת הביטוח שלהם קטנה מאוד), חברות הביטוח המוכרות וכן קופות החולים באמצעות חברות ביטוח שלהן (מומלץ לחברי הקופה בשל הנחות בהתאם לוותק).

קיצור נסיעה או הארכה - השמועות אומרות שיש עם זה בעיות ?

כל חברות הביטוח יסרבו להאריך לכם את הביטוח אם התאשפזתם בחו"ל וסביר שתתאשפזו שוב בגלל זה. לכן חשוב לעשות ביטוח לחודש או חודשיים יותר מעבר לתאריך החזרה? אלא אם כן אתם נעולים על תאריך החזרה. אם חזרתם מוקדם יותר ויש לכם תביעות, חברת הביטוח תשאיר לכם ברירה - או לקבל החזר על הימים שלא ניצלתם או כסף על התביעות. חשוב לציין שמדובר בכל חברות הביטוח ולא בחברה מסויימת.

ביטוח מול חברת ביטוח פרטית או בקופת החולים ?

ביטוחי קופות החולים זולים יותר למבוטחים במנוי היקר ביותר (לדוגמא : פלטינום של כללית) וזה מעניק הנחות ענק אבל הביטוח עם כיסויים נמוכים יותר ועם השתתפות עצמית גבוהה. בנוסף יש תשלום דמי מנוי חודשיים (בכללית זה 41 ש"ח לחודש).  לכן יש לחשב ממוצע 50$ השתתפות עצמית ועלות דמי המנוי ולהשוות לחברות הביטוח הפרטיות.

חברות הביטוח הגדולות

הנחה באמצעות תלושי קניה של תו הזהב CASH (לפרטים ואיפה אפשר לממש לחצו כאן)
* ההנחה במספרים עגולים והסכום יעוגל כלפי מטה/למעלה בהתאם לגובה ההנחה

המחירים לפני ההטבות - למימוש ההטבות התקשרו ל 039400033

S4U-Table1

הערה לגבי הראל : נובמבר 2015 התקבלה תלונה על ידי מטיילת אשר חולצה במסוק בדרום אמריקה וקיבלה דרישה לתשלום בסכום של 30,000$ מחברת הראשל שטוענת שלא אישרה את החילוץ. הדרישה הגיעה לאחר חצי שנה. מדובר במקרה חמור אשר מצריך גילוי במדריך זה. לצפיה בתלונה לחצו כאן.

קופות החולים

* בדקו את מחיר דמי המנוי החודשיים - לדוגמא : כללית גובה 41 ש"ח לחודש שזה תוספת של 0.35$ בממוצע ליום !

* השתתפות עצמית - ביטוח קופות החולים כולל השתתפות עצמית גבוהה ולרוב כמעט כל מטייל מפעיל פעם את הביטוח הרפואי ופעם את הביטוח מטען. הוסיפו לחשבון בממוצע תוספת 50$ על השתתפות עצמית ובדקו אם אז ההפרש עדיין גדול.

* מכבי המחיר הוא עד גיל 24. מגיל 25 המחיר עולה עוד 30 סנט ביום

** מבוטחי קופות החולים שתמה להם ההנחה אינם חייבים להאריך לתקופה ללא הטבה אלא ניתן דרך SAFE4YOU להאריך דרך מגדל וזאת בתנאי שאין תביעות קודמות

S4U-Table2

bluebar

קופות החולים - אופציה טובה למבוטחים וחיילים משוחררים

כללית חו"ל - זהו ביטוח שרלוונטי עבור מחזיקי כללית מושלם וכללית פלטינום ושהם חיילים משוחררים. אחרת המחיר הוא 2.2$ ליום (כולל ספורט אתגרי). למחזיקי מושלם ופלטינום ומשוחררים עד שנה וחצי יקבלו הנחות מטורפות (מגיע לסכומים נמוכים מאוד) . ללא ספק הטוב ביותר מבין קופות החולים.  השתתפות עצמית של 30$ רפואי ו 50$ מטען. כיסויים גבוהים.

מכבי נוסעים לחו"ל – מחיר של 6.1 ש"ח / 8.4 ש"ח (בלי/עם ספורט אתגרי, מעל גיל 25 תוספת 1.4 ש"ח ליום). מצטרף חדש לקופה בשנה הראשונה יקבל הנחה של 50% וכן חיילים משוחררים עד חצי שנה מיום השחרור יקבלנו הנחה של 50%. בעיות ? כיסוי נמוך ב 33% מהאחרים. מוגבל לעד 180 יום ו 50$ השתתפות עצמית (לא ניתן להמשיך ביטוח במקום אחר). יש לבדוק עם הקופה הנחות בעלי מכבי מגן.  איתור וחילוץ עולה עוד 30 סנט ליום.

ביטוח מאוחדת חו"ל  – מחיר של 1.45$ ליום / 2.45$ עם ספורט אתגרי. 15% הנחה לחברי מאוחדת / 25% למאוחדת עדיף. לא שווה את הכסף (אין פוליסה שמפורסמת ולכן נמצא מתוך הנחה דומה לשאר קופות החולים מה שאומר שבמחיר המוצע זה לא משתלם)

ביטוח לאומית "דרכונית"  .מחיר של 1.9$ ליום (לא כולל ספורט אתגרי שזה תוספת 12$ לכל התקופה), השתתפות עצמית 50$ לאירוע. כיסויים נמוכים. לא שווה את הכסף

מה כולל ביטוח רפואי לחו"ל ?

ההבדלים בין חברות הביטוח די שוליות ובאות לידי ביטוי בהשתתפות העצמית (חלק ללא השתתפות וחלק עם השתתפות אבל הביטוח זול יותר). הביטוח כולל ביקור אצל רופא, בית חולים או חדר מיון וכן את כל התרופות שתקבלו. שימו לב כי חברות הביטוח מפרידות את התרופות ומהביקור וכל אחד נחשב לפעולה בהשתתפות העצמית. טיפולי שיניים אינם כלולים בפוליסה. ספורט אתגרי כלול למי שהביטוח שלו הורחב בהתאם. ביטוח מטען הוא לא פחות חשוב ולכן צריך לשים לב לכיסוי לפריט וסה"כ כיסוי.
 

מילות מפתח : ביטוח נסיעות, ביטוח חו"ל, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דרום אמריקה, ביטוח מרכז אמריקה, ביטוח למזרח הרחוק, ביטוח טיולים, ספורט אתגרי, המזרח הרחוק, דרום ומרכז אמריקה, דרום אמריקה, מרכז אמריקה, הנחות לביטוח

אפליקציה מבית SAFE4YOU (חפשו אותה במרקט/גוגל פליי)

אפליקציה שתאפשר לכם למצוא בתי חולים, מרפאות פרטיות, מרפאות שיניים והארכות ביטוח לגולשי אתר מוצילר. האפליקציה שומרת את המידע במכשיר כך שאין צורך באינטרנט, מאפשרת ניווט אל בית החולים או הרופא המבוקש, מדור שאלות ותשובות בתחום הביטוח ואף הארכת ביטוח מבלי למלא טפסים אלא בלחיצת כפתור אחת.


מחיר של החל 1.70$ נכון לנובמבר 2011
01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife