• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

01bright 01bright 01bright

01bright

חשיבות הסוכן האישי והיכולת להנפיק כרטיסים פיקטיבים

הסוכן האישי הוא "פריט" חשוב מאוד לטיול. מדובר בסוכן שזמין במייל, פייסבוק או ווטסאפ כל הזמן וגם בשישי ושבת. סוכן שמכיר אתכם על מנת שיוכל לרכוש עבורכם כרטיסי טיסה ולבצע שינויים בלי הצורך לשלוח פקסים ולחתום ובכל מיני מקומות וחשוב מכל (כרטיס פקטיבי) - סוכן שיכול ומוכן לבצע לכם שמירות כרטיסים (רזרביישנס) ולשלוח לכם למייל על מנת שתוכלו להשתמש בהם במעבר בין המדינות.  במה מדובר ? אחת המלכודות הכואבות ביבשת היא המעבר בין המדינות בטיסות המחייב כרטיס טיסה יוצא ממדינת היעד מה שברוב המקרים אין לכם וגם לא בא לכם לקנות מסיבות כלכליות. להרחבה בנושא רצוי לקרוא את המדריך בנושא "חובת הצגת כרטיס יציאה, כרטיסי טיסה פיקטיבים" או לבדוק את שירות הנפקת כרטיסים פקטיבים בעמוד מוציקארד.

סיפור קצת שימחיש לכם את חשיבות הסוכן האישי :

בינואר 2018 טסנו (צוות האתר) למקסיקו לביקור ביבשת, מהלך השהות איש צוות נוסף היה אמור להצטרף מארה"ב ורגע לפני צק אין אונליין כ 12 שעות לפני הטיסה גילינו כי חלה טעות בשם, טעות קטנה מאוד אבל אינה מאפשרת לטוס. הטעות היא שלנו, זה קורה וקורה לכולם והיחיד שיכול להציל את המצב זה הסוכן. הבעיה ? מדובר ביום שבת, 8 בבוקר שעון ישראל.

מה אתם הייתם עושים – 12 שעות לפני הטיסה שלכם ליבשת? נאדה !

אין מה לעשות, אין עם מי לדבר, הסוכן ישן את שנת השבת שלו.

החלטנו להרים טלפון אל הסוכן באמצעות הווטסאפ והבעיה נפתרה תוך דקות. הסוכן האישי, ברוב המקרים, הוא נכס אדיר ומומלץ בחום מאשר כל החברות הגדולות באינטרנט כגון סקיסקאנר או קיאק.

שינוי כרטיס הטיסה היא פעולה שקורת לכולם. כאן סוכן האישי הוא נכס.

לכן חשוב לשים דגש על סוכנות הנסיעות ולא רק על מחיר הכרטיס, שירות איכותי יותר או גמישות בהחלפות כרטיס, מוכנות לעזור, מהירות מענה וכדומה. המחיר כמעט תמיד יהיה זהה עם תנודות מזעריות לכאן ולכאן ובדרך כלל מחיר הכרטיס גם מצביע על מיומנות סוכן הנסיעות למצוא כרטיסים זולים יותר, או על איכות שירות גבוהה יותר והשקעה בלקוח לשם מציאת כרטיס טיסה נוח יותר.

סוכן טוב ידע למצוא לכם את הכרטיס הטוב ביותר : משמע מחיר טוב, מינימום קוניקשיין וזמני המתנה בין טיסות, זמן טיסה קצר ביותר, כרטיס גמיש עם אפשרות לשינויים במינימום מחיר ואפשרות לביטול עם החזר כספי וכל זאת ללא התחשבות בנגזרת העמלה שלו, כי הלקוח קודם לכל.

הדרך הטובה ביותר להגיע לסוכן שכזה הוא דרך המלצות של חברים וניסיון קודם - אין לכם כאלה ? בדקו את המומלצים שלנו במוציקארד. מדובר ברשימת סוכנים אישיים שהומלצו על ידי מאות חברי אתר מוצילר.

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife