• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

01bright 01bright

01bright

פתרונות לגיבוי התמונות והסרטונים - מעודכן לשנת 2019

במהלך הטיול נצברים מאות תמונות וסרטוני ווידאו, אז איך מגבים אותם בלי סיכון  ?

מרבית המטיילים שומרים את ההחומר על דיסק און קי בבטחון שזהו הפתרון הטוב ביותר, הוא קטן, הוא זול והוא נוח אבל מה שהמטייל הממוצע לא לוקח בחשבון זה שדיסק און קי מתקלקל, יכול להידבק בווירוסים שדופקים תמונות וסרטונים, יכול להיגנב או סתם ללכת לאיבוד. מספיק שפעם אחת תשכחו אותו מחובר למחשב...

אז מה עושים ?

אז כן, דיסק און קי זה פריט חובה אתכם. תקנו אחד של KINGSTONE או של SANDISK וזאת רק כדי שתדעו שיש לכם ביד מותג איכותי שמתקלקל לעתים נדירות. כמובן שאפשר לצרוב דיסקים אבל זה הפתרון הפחות יעיל, דיסקים עולים כסף, נשברים, נשרטים, אי אפשר להוסיף ולעדכן וסתם תופסים מקום. אז וותרו על הפתרון הזה כי ישנם פתרונות טובים יותר.

USBFlashCard

פתרונות לגיבוי החומר מהפשוט למורכב :

1. דיסק און קי - הפתרון הטוב ביותר רק אם הוא מגיע בנוסף לגיבוי מהבאים. יש אפשרות לגבות עם דיסק און קי גם מבלי להיות מחובר למחשב באמצעות כבל מיוחד (לא למכשירי אייפון). שימו לב כי אין לעולם לסמוך על דיסק און קי כגיבוי בלעדי. מומלץ לגבות על 2 במקביל כאשר אחד אתם שמים בתיק של חבר. לא למחוק תמונות מהטלפון עד שאין ברירה ככה שתמיד יהיו לכם 3 גיבויים.

כבל מיוחד שמאפשר לחבר אליו DISK ON KEY

USB-BACKUP

דיסק און קי מיוחד שיש לו חיבור דו צדדי ומאפשר חיבור ישיר לטלפון

UsbPhone

2. פייסבוק - תעלו לשם את כל החומר שלכם וכך תקבלו גיבוי מוגבל באיכות. התמונות ישמרו אבל באיכות נמוכה בלי אפשרות לפיתוח ודפוס אבל לפחות יש לכם גיבוי. למודאגים מפני חשיפת יתר לחברים, ניתן לעלות אלבומים במצב פרייבט כאשר רק אתם יכולים לראות אותם. אין מגבלה של מקום.

3. גוגל דרייב - שירות מעולה שמאפשר שמירה עד 15 גיגה תמונות. למי שנגמר המקום יכול פשוט לפתוח עוד חשבונות בלי הגבלה.

4. גימייל  - אתם יכולים לשלוח לעצמכם את התמונות במייל והם ישמרו בחשבון הגימייל שלכם - זה בא על חשבון הגוגל דרייב כי ה 15 גיגה הם משותפים לכל שירותי גוגל. לקראת סוף 2019 חשבון הגוגל דרייב יפוצל לדרייב וגוגל פוטוס.

5. יו-טיוב - מאפשר לכם להעלות את הסרטונים לרשת ולשמור אותם ב PRIVATE ככה שאתם היחידים שיכולים לצפות בהם ואף להוריד אותם למחשב - באיכות טובה.

שירותי ענן

מה זה בכלל שירותי ענן ? שם יפה ומרשים לאכסון באינטרנט. שומרים מסמכים בגוגל דרייב ? מעלים תמונות לפייסבוק ? זה בדיוק אותו הדבר רק שמדובר בשירות רק לשם אכסון (לא שיתוף כמו פייסבוק) ופשוט קראו לו בשם ענן כי הוא אי שם ברשת. השירות בחינם, מאובטח, אמין והוא פתרון מעולה לגיבוי. החסרון הוא שמדובר בהעלאה איטית ועוד במיוחד ביבשת.

ONEDRIVE - מבית מיקרוסופט, מעניק 5 גיגה בלבד לגיבוי ומאפשר סנכרון עם כל המכשירים בבית. אפליקציה מאוד נוחה שמעלה לבד את התמונות ברגע שיש WIFI. היא הכי נוחה מכולן. אם תרצו עוד מקום אתם יכולים לשדרג בתשלום או לפתוח חשבון נוסף.

MEGA - שירות מבית היוצר של מגהאפלאוד שמעניק לכם 50 גיגה לגיבוי - שירות מעולה, נוח, חינם. החסרון שלו שהוא מיועד לגיבוי כללי ולא לתמונות וווידאו ולכן אין תצוגה מקדימה. למעשה זה השירות הטוב ביותר בשכלול של כל הגורמים, עם כמות המידע הגדולה ביותר ובחינם. הוא עדיין פחות נוח מהאחרים.

BEZEQ CLOUD - שירות מעולה למי שמנוי באינטרנט של בזק (תשתית). שירות פשוט הדומה מאוד לוואן דרייב ומעניק העלאה ללא הגבלה. מסתנכרן למחשב בבית. מעולה, חינם. שימו לב שהחסרון בשירות זה שאם תעזבו את בזק (להוט או לחבילות השוק הסיטונאי) תאבדו את המידע.

GOOGLE DRIVE או GOOGLE PHOTOS - שירות שמעניק 15 גיגה והזה עולה כל הזמן - למעשה זה פתרון מעולה שמאפשר לכם לפתוח כמה חשבונות שתרצו ולקבל 15 גיגה מתנה בכל אחד מהם.

DEGOO - שירות גיבוי שנותן 100 גיגה בחינם. כולל אפליקציה.

אז מה הכי טוב ? שירות מגה או גוגל דרייב. מה שיותר נוח לכם.

מה עם דרופבוקס ? הוא שירות שמעניק כ 5 גיגה ולכן הוא מוגבל מאוד ביחס למתחרים.

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife