DADDY

01bright 01bright

01bright

סמים - כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

הערה לפני הקריאה : אין המדריך הספציפי הזה מעודד שימוש בסמים או מדרבן לעשות שימוש בסמים.  סמים, כמו סיגריות, נרגילות ואלכוהול הם מזיקים לגוף, לנפש ולכיס. אבל רוב המטיילים שמגיעים ליבשת מנסים סמים ולו רק בשביל החוויה של ההתנסות. ולכן חשוב להכיר את סוגי הסמים, התופעות שלהם ואולי מדריך זה יעזור לכם להמנע מטעויות שעלולות לפגוע לכם בבריאות.

leaves-icon

הסמים הנפוצים ביותר ביבשת הם הגראס והקוקאין.

ניתן להשיג גם אל.אס.די, אקסטזי, פטריות, וגם קריסטל (קוקאין טהור).

לא נפוצים : חשיש, ג'ראס, קריסטל מת', ושאר חומרים בדרגות שרצוי להימנע מהם לחלוטין.

איפה קונים ?

רכישה של סמים מסוחר אקראי מסוכנת מאוד, אתם עלולים להתפס על ידי המשטרה, להשדד או לקבל חומר נחות, מהול או מעורבב שיפגע לכם בבריאות. אם בכל החלטתם לרכוש, רצוי אך ורק מסוחרים מוכרים, כאלה שמטיילים אחרים המליצו לכם עליהם, כאלה שבעל ההוסטל ממליץ או דרך חברים מקומיים. רצוי לא (!) לרכוש סמים ברחוב, נהגי מוניות, ברמנים, מלצרים וכל מיני תמהונים שמציעים לכם סמים.

איך לרכוש סמים ?

אל תתביישו לבדוק את החומר ! מול הסוחר, בלי להתבייש. לא לשלם לו עד אשר אתם יודעים בוודאות כי החומר שרכשתם הוא אמיתי. אחרת אתם עלולים להידפק וקרו דברים מעולם, ולא מעט. רכישה מסוחר אקראי עלולה להגמר בחומרים מדוללים או מרוססים שיסכנו את בריאותכם יתר על המידה.

סוחרים שפונים אליכם ברחוב בד"כ הם נוכלים וינסו למכור לכם דשא או קמח ולכן חשוב לבדוק את החומר. למי שלא מכיר את הריח של גראס, שילמד להכיר, אי אפשר לפספס את הריח וזאת דרך טובה לדעת שמה שקיבלתם הוא אמיתי

גם הלבן הוא סם שקל לבדוק אותו - החומר אמור להגיע כאבן קשה, ככל שהיא קשה יותר ככה היא איכותית יותר, גוש רך אינו נחשב לחומר איכותי והוא מדולל. אבקה היא הצורה הגרועה ביותר לרכוש את הסם ואליו בד"כ מדללים חומרים זרים ותרופות ורצוי להמנע בכל מחיר מרכישה של הסם בצורת אבקה. למען בריאותכם - המנעו מרכישה של אבן רכה או אבקה אולם אם בכל זאת החלטתם לרכוש, דעו כי מדובר במוצר נחות.

שאר הסוגים קשים לבדיקה ודי תלויים בהיכרות המוקדמת שלכם עם הסוחר או רמת האמינות שלו, ההמלצה היא להימנע מרכישה של סם כלשהו בלי לוודא את איכות הסם או את המקור שלו.

שימוש ותופעות

גראס הוא הסם הנפוץ ביותר אצל המטיילים. מעשנים בלי הפסקה בחדר, בלובי, במסיבות ואיפה לא.

הקססה (תערובת הסם) מורכבת מטבק ומהגראס עצמו. את הקססה מכינים מפרחי הצמח עצמו, יש להיפטר מהשורש והזרעים ולקסוס את כל השאר. ואז מערבבים עם טבק מסיבה אחת שהיא לגרום לג'וינט להידלק בקלות. ככל שתוסיפו לקססה שלכם כמות טבק גדולה יותר אתם פוגעים בעצמכם ובבריאות שלכם. טבק הוא רע מטבעו ואין צורך להרחיב, ג'וינט הוא למעשה סיגריה ללא פילטר – משמע אתם מכניסים רעלים בכמות גבוהה משמעותית מאשר מעשני הסיגריות והנרגילות ולכן הקססה הטובה ביותר היא הטהורה, זאת שמרוכבת מגראס נקי לחלוטין.

הדרך הנפוצה ביותר הוא בג'וינט, שהיא גם הקלה ביותר, הזמינה ביותר והפשוטה ביותר. נכון, הג'וינט נכבה לעתים קרובות יותר בגלל חוסר הטבק, אבל זה עדיף פי כמה על נזק של הטבק. עלות הג'וינט יקרה יותר אבל אתם שומרים על הבריאות שלכם (תלוי איך מסתכלים על זה, הרי בכל זאת אתם מעשנים ג'וינט).

ניתן "להוריד ראש" באמצעות באנג. זוהי דרך עוצמתית יותר שהשפעתו חזקה יותר. מי שמחפש להתמסטל ומהר, זאת הדרך. כאן אין שום משמעות לטבק כי המצית עובדת שעות נוספות.

זהו הסם ה"טוב" ביותר מכל הסמים הקיימים וזאת כי הוא מכיל את הריכוז הנמוך ביותר של הסם עצמו (הגדרתו הוא סם הזייה). השפעתו שולית מאוד לעומת סמים אחרים, והזיות אם וכאשר יש הן אינדיווידואליות, קורות לעתים רחוקות או למי שמעשן הרבה בטווח זמן קצר.הוא בעיקר משחרר (פסיכולוגית יותר מאשר פיזיולוגית) ככה שהכול קצת יותר מצחיק, מגניב וכיף ככה שאם אתה יושבים עם החברה, הכל יהיה מגניב ויהיה ממש צחוקים.

איפה המינוסים ? יש נטייה לישראלים רבים להוריד כמה ראשים או גו'ינטים ואז לצאת לבלות וזאת טעות מרה. זה לא הולך טוב עם אלכוהול וסתם עושה כאב ראש במינונים גבוהים והתופעה הכי נפוצה של הסם היא ה"סטלה" שהיא למעשה תחושה של עייפות יתר. אז מה בדיוק השגנו בזה אם עישנו ואז יצאנו למסיבה עייפים ומסטולים ? שום דבר. הסם מיועד לשימוש לערב סגור, מול טלוויזיה וחברה, ערב של צחוקים ורוגע.

עוד תופעה לא נעימה של הסם היא המאנצ'יס.....אוי המאנצ'יס. הסם דופק לזמן מה את השפעתו של מנגנון הרעב בגוף, ופשוט הופכים לרעבים בטירוף. מה כ"כ רע בזה ?? אוכל = כסף, אוכל – קלוריות. פשוט מאוד.

את הגבול שלכם בשימוש בגראס יציב לכם הגוף שלכם – תרגישו עייפים מדי, הריאות יתקשו לסחוב, בקיצור הגוף יעשה את שלו אם אתם לא תפסיקו ככה שאתם די מוגנים במקרה הזה, רצוי לא להפריז.

קוקאין הוא הסם שני הנפוץ ביבשת - דרום אמריקה היא היצרנית של הסם ולכן הוא נפוץ מאוד. עלי הקוקה הם הגת של האינדיאנים ולכן הוא נפוץ במיוחד. הקוקאין מגיע בצורת אבקה לבנה ודרכי השימוש בו מגוונות. לעתים הוא מגיע בצורה גבישית וצריך לפורר אותו לאבקה ובשביל להקל על התהליך יש לחמם את המשטח שלכם (צלחת לדוגמא) באמצעות מצית או רצוי באמצעות תנור ואז לפורר את הגביש באמצעות כרטיס אשראי (אמצעי נוח ויעיל).

הדרך המקובלת ביותר והמוכרת ביותר היא הסנפה, באמצעות קש, שטר של כסף (רצוי שטר בסכום הגבוה ביותר שלכם, ככה בשביל הסטייל). תסדרו לכם 3-4 שורות באורך של האצבע שלכם. דקות דקות. ואז תסניפו. יש לסגור נחיר אחד ולוודא שלא בטעות תוציאו אוויר (ואז הלך החומר). 2 שורות לנחיר יספיקו, ותוכלו להעריך מכאן את השפעה על גופכם, הגדלת המינון בהתאם להשפעה ולצורך. מנה אחת של גרם תספיק לכם ל 10-15 שורות ולא מומלץ לעבור על יותר ממנה אחת ליום. אתם הרי לא רוצים להתמכר ולדפוק לעצמכם את הגוף. השפעה של הסם היא מיידית ! תוך זמן קצר תרגישו תחושה של אופוריה, תחושה עילאית, כיף, פרץ אנרגיה ששווה ל- 20 רדבולים. אבל התחושה הזאת עוברת מהר מאוד. 10-20 דקות וזה עובר ולכן רצוי להסניף במסיבה עצמה או רגע לפני הכניסה למסיבה.

מה עם אלה שאוספים את השאריות ומשפשפים את החניכיים ? הם ראו יותר מדי סרטים. התחושה היא של שיתוק כמו אצל רופא שיניים. אם לא בא לכם, תוותרו.

מינוסים ? באף יש מנגנון הגנה, אותו אחד שמייצר נזלת מכל הזבל שנצבר באף ואותו מנגנון תופס את האבקה והופך אותה לגושים. האף משתתק מיידית, הגושים נכנסים לגרון והגרון משותק. נו טוב, למה האנגאובר, הכאות וכאב ראש יותר טוב ? (אלכוהול, כן). מינוס נוסף הוא סכנת התמכרות, זה בדוק מחקרית ולכן הימנעו משימוש יומיומי ויותר ממנה אחת ביום.

ישנן דרכים נוספות לצריכת הקוק והיא באמצעות עישון, חימום יתר עד אשר הופך לנוזלי ושאיפת האדים או הזרקת החומר הנוזלי. הימנעו מדרכים אלו בכל מחיר !!! צריכת הסם בצורתו הנוכחית היא קשה, חמורה, ממכרת. הסם בתצורתו זו נקרא קראק. ראו הוזהרתם.

קריסטל הוא שם נוסף של קוקאין, בד"כ נתפס כגרסתו הנקייה של הקוקאין. הוא הקוקאין המשובח והיא מעט קריסטלי וזוהר. זאת הפסגה של החומר והוא יקר יותר. רצוי לרכוש חומר טהור יותר ולהימנע מלצרוך חומרים מהולים בתוספים כלשהם.

מכיוון ששאר סוגי הסמים אינם נפוצים ביבשת אין טעם לגעת בהם במדריך זה ומידע עליהם תשיגו ברשת.

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife