• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

השוואת ביטוח נסיעות חו"ל | דרום אמריקה | מרכז אמריקה | מזרח הרחוק

S4U PIC3b

השוואה בין חברות הביטוח הפרטיות וקופות החולים

הטבות לכל גולשי אתר מוצילר: הנחה בלעדית והצמדה של סוכן אישי בווטסאפ

הטבות/הנחה במוקד Safe4You בלבד - לחצו כאן לווטסאפ של Safe4You. בהמשך המדריך תוכלו לבקש שנציג פספורטקארד יחזור אליכם. ההטבה מטעם חברת סייפ4יו.

הערה לטבלה ולהחזר המיידי של פספורטקארד והפניקס - פספורטקארד מטעינה כסף לכרטיס אשראי שאיתו ניתן לשלם על השירות הרפואי, במידה ואין לשירות הרפואי אפשרות לקבל אשראי ניתן לבצע משיכה בכספומט. הפניקס מאפשרת לשלם מתוך האפליקציה לרופאים שבהסדר, מי שלא בהסדר יתבצע בתשלום על ידי הלקוח, סריקת החשבונית באפליקציה וקבלת החזר תוך 48 שעות (ההפניקס ההחזר עלול לקחת זמן ארוך יותר אולם הם משתדלים שיקרה תוך 48 שעות).

bluebar

Ins1Sep15

bluebar

הזמן שיחה מנציג פספורטקארד - התחייבות לשיחה חוזרת תוך חצי שעה מנציג החברה
 
S4Ucall
הזמן שיחה מנציג Safe4You או התקשרו ל 039400033 או לחצו כאן לווטסאפ של Safe4You:
הטבות לכל גולשי מוצילר בחברות המובילות באמצעות Safe4You :

S4U Vהטבה כספית - מחיר זול יותר מחברות הביטוח

הנחה במחיר הביטוח בכל החברות המובילות - מטעם חברת Safe4You

S4U Vצ'אט עם רופא ישראלי 24 שעות ביממה - חינם !

מבוטחי Safe4You זכאים לייעוץ חינם עם רופא ישראלי 24 שעות ביממה, ללא תשלום

S4U Vסוכן אישי - ללא תוספת תשלום !

סוכן שזמין בווטסאפ ויעזור בכל בעיה, הארכת ביטוח, טיפול בתביעות ושאלות

מי היא Safe4You ?
 
הביטוח של מגדל, הפניקס, פספורטקארד וכו'. דרך Safe4You משמעותו למנות אותם לסוכנים האישיים שלכם - ללא תשלום - כדי שיוכלו לטפל עבורכם בתביעות, הארכת/קיצור הביטוח ולספק יעוץ ותמיכה לכל שאלה בעת החופשה וזאת באמצעות סוכן אישי ששומר עליכם מול חברת הביטוח - להמלצות / לקוחות מספרים לחצו כאן.

bluebar

קופות החולים

* בדקו את מחיר דמי המנוי החודשיים על החברות בקופה

* השתתפות עצמית - ביטוח קופות החולים כולל השתתפות עצמית גבוהה ולרוב כמעט כל מטייל מפעיל פעם את הביטוח הרפואי ופעם את הביטוח מטען. הוסיפו לחשבון את ההשתתפות עצמית פעמיים (2 ביקורים בממוצע בטיול) ובדקו אם אז ההפרש עדיין גדול

* חיילים משוחררים זכאים להנחה, בצעו את החישוב בהתאם להנחה שתקבלו + השתתפות העצמית וראו אם זה משתלם לכם בהשוואה לחברות הפרטיות

Ins2Sep15

bluebar

מה כולל ביטוח רפואי לחו"ל ?

ההבדלים בין חברות הביטוח די שוליות ובאות לידי ביטוי בהשתתפות העצמית (חלק ללא השתתפות וחלק עם השתתפות אבל הביטוח זול יותר). הביטוח כולל ביקור אצל רופא, בית חולים או חדר מיון וכן את כל התרופות שתקבלו. שימו לב כי חברות הביטוח מפרידות את התרופות ומהביקור וכל אחד נחשב לפעולה בהשתתפות העצמית. טיפולי שיניים אינם כלולים בפוליסה. ספורט אתגרי כלול למי שהביטוח שלו הורחב בהתאם. ביטוח מטען הוא לא פחותחשוב ולכן צריך לשים לב לכיסוי לפריט וסה"כ כיסוי.

אפליקציה מבית SAFE4YOU (חפשו אותה במרקט/גוגל פליי)

אפליקציה שתאפשר לכם למצוא בתי חולים, מרפאות פרטיות, מרפאות שיניים והארכות ביטוח לגולשי אתר מוצילר. האפליקציה שומרת את המידע במכשיר כך שאין צורך באינטרנט, מאפשרת ניווט אל בית החולים או הרופא המבוקש, מדור שאלות ותשובות בתחום הביטוח ואף הארכת ביטוח מבלי למלא טפסים אלא בלחיצת כפתור אחת.

מילות מפתח : ביטוח נסיעות, ביטוח חו"ל, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דרום אמריקה, ביטוח מרכז אמריקה, ביטוח למזרח הרחוק, ביטוח טיולים, ספורט אתגרי, המזרח הרחוק, דרום ומרכז אמריקה, דרום אמריקה, מרכז אמריקה, הנחות לביטוח

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife