01bright

01bright 01bright

01bright

דרום אמריקה עם ביטוח - כיסוי מפני פציעות, מחלות, ספורט אתגרי, איתור וחילוץ

דרום אמריקה היא יעד ומפלא וקסום, שרבים מהמטיילים בה עושים זאת במשך חודשים ארוכים, כשהם מדלגים בין מדינה למדינה ונהנים ממראות טרופיים מופלאים ומגוונים, תופעות טבע ובעלי חיים משונים מזנים שהולכים ונכחדים עם יערות הגשם. אם גם אתם כבר נמצאים עם רגל וחצי על המטוס, בדרך לאחד הטיולים המדהימים שתעשו בכל ימי חייכם - כדאי שתעצרו ותשאלו את עצמכם: האם עשיתם כבר ביטוח נסיעות?

נכון, מדובר בשאלה שמתאימה יותר להורים שלכם ולא לכם, אבל כל מטייל שחשובה לו בריאותו ושעיניו בראשו, יבין מהר מאוד עד כמה מדובר בדבר חשוב. אז למי שטרם השתכנע או בכלל לא חשב על ביטוח הנסיעות עד כה, הנה כמה עובדות חשובות שיסבירו עוד על הנושא. צוות מוצילר ממליץ לכם להכנס למדריך טרום טיול ולהעזר במדריכים נוספים ובמדריך הביטוח המורחב (שכולל חברות ומחירים).

ביטוח נסיעות לחו"ל יכסה אתכם מפני פציעות ומחלות

הטיול לדרום אמריקה, במיוחד אם מדובר בטיול תרמילאים הוא, לרוב, טיול ארוך שהכול יכול לקרות בו. במהלך חודשי הטיול אתם תחוו חוויות מדהימות שאינכם רגילים לחוות בבית ויחד עם העונג שזה יסב לכם – עם ההזדמנות ליציאה מהשגרה עולים הסיכויים שתיפגעו או שתחלו. כל פגיעה או מחלה שמחייבת טיפול, עשויות להסתיים בבית החולים. אשפוז כזה, אשר בארץ נחשב מובן מאליו (משום שלכולנו ביטוח בריאות מתוקף החוק), יעלה בחו"ל מאות, אלפי שקלים ואף עשרות אלפי שקלים, תלוי בסוג הטיפול. ביטוח נסיעות מתאים יכסה אתכם במקרה כזה ויבטיח שלא תשלמו כלום- או שתשלמו סכום סמלי בלבד.

ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב בכל פעילות שתבצעו ובייחוד פעילויות אקסטרים

אז מה אתם מתכננים לעשות בטיול? סנפלינג? טיול ג'יפים? אולי ראפטינג או באנג'י? כל אחת מהפעילויות הללו היא פעילות לא שגרתית, שהסיכון להיפצע ולהיפגע במהלכה עולה לא מעט, מן הסתם. כאן לביטוח הנסיעות יש גם כן תפקיד חשוב. שלא תטעו: ביטוח נסיעות רגיל לא יכסה אתכם במקרה כזה. כאן עליכם להזמין פוליסת ביטוח 'אתגרית', שתכסה פעילויות מסוג זה. ביטוח כזה יוכל לכסות את כל אותן פעילויות אותן הזכרנו קודם, ואף נסיעה במקומות מסוכנים - כמו דרך המוות הידועה בבוליביה.

עם ביטוח נסיעות לחו"ל תהיו מכוסים גם למקרים של איתור וחילוץ

פעמים רבות, לצערנו, מטיילים ישראלים איבדו את דרכם או נעלמו במהלך הטיול - בייחוד כאשר מדובר באזורים בהם הטבע הפראי הוא השולט: ג'ונגלים, יערות עד, שטחים הרריים, עמקים נרחבים, שבילים לא מסומנים ועוד. כל תושב בישראל בוודאי זוכר לפחות מקרה אחד כזה, בו התגייסה המדינה כדי לאתר ולהציל את אותו מטייל. אבל האם המדינה היא גם שנושאת בהוצאות החיפוש וההצלה של המטייל? לא תמיד. לכן, כדאי מאוד לכל מטייל לרכוש פוליסת ביטוח אשר כוללת כיסוי למקרה שיידרשו חילוץ והצלה. תתפלאו, אך במקרים רבים פוליסה כזו תבטיח לכם את השירות הטוב ביותר, שיכלול סיוע ממומחים לעניין, הפעלת מסוקים וכל כלי אפשרי לטיפול במקרה.

היום ישנו ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם בדיוק למטיילים בדרום אמריקה

ביטוח 'מוצ'ילר' של הפניקס; 'מסע עולמי לתרמילאים' של מגדל; AIG Explore תרמילאים; כלל עולמי יאנג ועוד - כל אלו פוליסות ביטוח שמיועדות במיוחד לתרמילאים בדרום אמריקה. כלומר, היום יכול כל מטייל למצוא לעצמו את הפוליסה המתאימה וכל שנותר לו הוא להשוות ולבחור את הפוליסה המתאימה ביותר עבורו. חברות הביטוח מבינות כיום את החשיבות שבהצעת פוליסת ביטוח שתותאם לאופי הטיול - מה שהופך את העניין משתלם למטייל ולחברה כאחד. לעיתים, הפוליסות הללו מגובשות כל כך (בהתאם לניסיון העבר) עד שהן יציעו למטייל סעיפים והטבות עליהם כלל לא חשב.

בשורה התחתונה, פוליסות ביטוח הנסיעות לחו"ל נדמות כמתאימות מאוד לאלו מביניכם שיוצאים לטיולים ארוכים בדרום אמריקה. הן יהפכו את הטיול לבטוח יותר, יסירו דאגות מליבכם וישקיטו את ההורים והמשפחה הקרובה.

הכותב הוא יוסי בסון, מנהל השיווק של WOBI המציעה מנוע השוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל בין חברות הביטוח השונות, לרבות ביטוחי תרמילאים וסקי. 

01bright

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife