הבית הישראלי שלך בלימה, פרו
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • Show Image

הגעה משדה התעופה לבואנוס איירס

טיפים והמלצות הגולשים על ארגנטינה

הגעה משדה התעופה לבואנוס איירס

הודעהעל ידי אלרן » 08 אוקטובר 2012, 11:34

הטיפ הבא לגבי תחבורה נועד לקהל יעד של מוצ'ילרים תפרנים או כאלו שמנסים לחסוך כסף בטיול. כשאני נחתתי בבואנוס איירס והייתי צריך להגיע משדה התעופה לבואנוס איירס הייתי חסר אונים. לא ידעתי מילה אחת בספרדית ואף אחד שם לא יודע אנגלית. בעיה. אז מה עשיתי? לקחתי מונית שעלתה לי קרוב ל-100$ עד לבואנוס איירס. נתתי לנהג את הכתובת של ההוסטל אליו הייתי צריך להגיע (ההוסטל היהודי של ישראל ודבורה באזור האונסה). הכתובת כמובן הייתה רשומה על פיסת נייר.

כשהגעתי לשדה התעופה של בואנוס איירס פעם שניה (טיסה מפרו) כבר ידעתי ספרדית ברמה גבוהה (לפחות לדיבור). שאלתי את המודיעין איפה ממוקמים האוטובוסים שיוצאים לעיר בואנוס איירס. האמת זה די צמוד לפתח, כמו כן, שאלתי איזה קו מגיע. גם בתחנה עצמה לא לקחתי סיכון ושאלתי את האנשים. עליתי לאוטובוס. שילמתי פחות
מ-2$ לכיוון (כמובן בפזו) וכולי מאושר וטוב לבב עשיתי את דרכי באוטובוס לעיר הגדולה בפעם השניה. כמובן ש"התלבשתי" על נוסע שהיה לידי בשביל שיגיד לי מתי התחנה הכי קרובה ליעד שלי בתוך העיר. ירדתי מהתחנה והלכתי לפי הכוונה עד שהגעתי, לקח בערך 15 דקות עם מוצי'לה על הגב של 14 קילו.

האמת להגיד לכם - שווה! זה לא נורא ללכת קצת ברגל, האוטובוס מגיע יחסית מהר (פחות משעה) וכך חסכתי לי בערך 98$. נסיעה טובה!

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך 08 אוקטובר 2012, 11:34.
אלרן

חזור אל ארגנטינה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife