• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

01bright 01bright

01bright

פלוריפה / פלוריאנפוליס - לינה בקרנבל

מפת פלורה / פלוריפה / פלוריאנפוליס

מפת פלוריפה כוללת 4 מוקדים מרכזיים :

1. העיר פלוריאנפוליס שבה מתקיים הקרנבל במתחם הסמבהדרומו (בתשלום) וכן מצעדים בחינם ברחובות. זה המקום שבו מתקיים הקרנבל הקלאסי, הבלוקוס ברחובות והתהלוכות בתשלום. לרוב הישראלים לא ישנים כאן אם כי זה האיזור הזול ביותר.

2. לגואה דה קונסיסאו שהיא שכונה בטוחה, נעימה, שקטה השוכנת על אגם במרחק של 15 דקות מהעיר ו 15 דקות מבארה דה לגואה. ניתן להגיע לעיר באוטובוס, מונית וברגל. לבארה אפשר גם בשיט. נחשב למיקום מצויין עם בארים ומסעדות. זה אזור קלאסי, יותר לזוגות ומי שמחפש מקום רגוע שקרוב להכל.

3.בארה דה לגואה נחשב למקום הפופולארי במשך השנה בשל הישיבה על קו החוף, ספורט ימי,יש בארים ומסעדות. רוב ההוסטלים ממוקמים כאן. בחירה בשכונה זו היא בחירה מצויינת. מנקודה זו בזמן הקרנבל יוצאים למסיבות בז'וררה עם הסעות מסודרות וכן למצעדים בעיר.

4. ז'וררה - זה האיזור בו מתקיימות המסיבות הגדולות ביותר בזמן הקרנבל. מועדון פי12 המפורסם עם כל הדי ג'י המפורסמים בעולם מקיימים את המסיבות שלהם כאן. בזמן הקרנבל המקום פועל עם מסיבות מ 10 בבוקר עד 10 בלילה. בלילה המסיבה הגדולה היא במיוז פארק שנמצא בכניסה לעיירה. כל המועדונים הגדולים של האי, מסיבות בריכה קורות באיזור הזה.

FloripaMap

*** מחירים מיוחדים לגולשי אתר מוצילר ***

ציינו כי הגעתם דרך אתר מוצילר למחיר הטוב ביותר

BarBlueהדירות של המרכז הישראלי

הנחת מוציקארד (בתוקף עד 30.1) : 50 ש"ח הנחה למחזיקי מוציקארד - עד 200 ש"ח לדירות/וילות עד 9 אנשים ועד 300 ש"ח לדירה ל 10 אנשים ומעלה בשכונת בארה. עד 300 ש"ח הנחה לוילות בשכונת ז'וררה

IsrCenter2המרכז הישראלי משכירים דירות בבארה דה לגואה כבר מספר שנים ובשכונת ז'וררה. כל הדירות נמצאות באיזור בארה דה לגואה (3 במפה) ובז'וררה (4 במפה). ליצירת קשר במייל [email protected] או בווטסאפ 0524707639  לעמוד הפייסבוק לחצו כאן או לחצו כאן להכנס לאתר הבית BarBlueברזילאו - דירות
Brazilao
ברזילאו עובדת עם הישראלים בברזיל משנת 2012. הדירות נמצאות בבארה (3 במפה) ושכונת ז'וררה (4 במפה). עד 5 דקות הליכה מהחוף וכולן במרחק הליכה או נסיעה של 5 דקות מהמועדונים. ניתן לשלם לחברה בישראל. ליצירת קשר במייל [email protected] או בווטסאפ 5521998829991+ או לחצו להכנס לעמוד הפייסבוק או לחצו להכנס לאתר ברזילאו BarBlue
 
 
חוקים לשוכרי הדירות
* מדובר בבנייני מגורים מה שאומר שיש שכנים ולכן יש לשמור על השקט במיוחד בלילה
* חשוב לכבות את כל מכשירי החשמל בדירה כשאתם עוזבים את הדירה
* אין לזרוק נייר טואלט לאסלה בשום מקרה
* וודאו מראש כי ניתן להכניס חברים/זרים לדירה, רוב בעלי הדירות לא מסכימים לזה
* שברתם שילמתם - אם שברתם או קלקלתם משהו בדירה עליכם לשלם על זה
* וודאו כי מותר לעשן בדירה טרם סגירת ההסכם
* יש להחזיר את הדירות נקיות ומסודרות
 
אתר AIRBNB ואתר HomeAway
אתר אירבנב נחשב לפלטפורה אמינה ונוחה להשכרת דירות ישירות מבעל הנכס. עם זאת ישנם בעלי נכסים חדשים ולא מנוסים, סוכנים שהם אינם בעלי הדירה או נוכלים ולמרות שהאתר מגן עליכם חשוב לבצע בדיקה טרם ההזמנה ולהצמד לכללי הזהירות. בעל הדירה יקבל את הכסף 24 שעות לאחר כניסתם לדירה וזה מבטיח לכם שתקבלו את הדירה או הכסף אבל אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בלי דירה ביום הקרנבל. בנוסף, לדירות לקרנבל יש כללי ביטול נוקשים של 50% דמי ביטול.
 
אתר HomeAway עובד בדומה לאירבנב ולכן כל התיאורים וההנחיות זהות. מדובר באתר השני המצליח בעולם להשכרת דירות מבית אקספדיה (אתר הטיסות הגדול בעולם) ולכן הוא אמין מאוד.
 
יתרונות וחסרונות של השכרה בשירות AIRBNB :
* המחיר לא בהכרח יותר זול יותר ממתווכים
* המחיר שרואים באתר לא תמיד מעודכן לקרנבל
* המיקום לא תמיד טוב או מתאים לכם הישראלים 
* מחסום השפה - צריך לדעת אנגלית
 
כללי הבטיחות :
* וודאו כי הדירה במיקום טוב לפי המפה בראש מדריך זה
* וודאו כי בעל הדירה הוא אכן בעל הדירה (תשאלו)
* וודאו מה הם תנאי הביטול טרם הזמנת הדירה
* צרו קשר אך ורק דרך האתר ולא דרך אימייל או ווטסאפ !
* בדקו כמה מופקד לפקדון על נזקים - ניתן לחייב אתכם על נזקים
* שלמו אך ורק דרך האתר ורק באמצעות כרטיס האשראי - אסור לשלם מחוץ למסגרת של האתר אחרת אין לכם הגנה לכסף! בעל דירה שיבקש ממכם לשלם לו מחוץ לאתר תוך שאתם "חוסכים" את העמלות - זו נורת אזהרה!
* בדקו שכל אמצעי הקשר של בעל הדירה מאומתים ושיש לו ביקורות טובות - אל תתפתו לדירה במחיר ומיקום טובים אם לבעל הדירה אין V מאומת על הכל וביקורות טובות
AIRBNB
 

01bright

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife