DADDY

01bright 01bright

01bright

הקרנבל בפלוריאנפוליס / פלוריפה

לאיזורי הלינה בפלוריפה הכנסו למדור הלינה בקרנבל

במשך השנים פלוריאנפוליס (נקראת גם "פלריפה") בנתה לעצמה מוניטין של קרנבל מוביל וכיום נחשבת לאירוע הקרנבל הרביעי בגודלו בברזיל (אחרי ריו, סלבדור, רסיפה ואולינה). מבקרים מכל בעולם באים לבקר בעיר וליהנות מקרנבל עשיר ו 42 חופים מרהיבים. זה כולל מופעי ענק במתחם הסמבה בעיר, מופעי זיקוקים, תהלוכות בעיר, במות על משאיות. מזכיר מאוד את סלבדור ולטענת רבים גם בטוח יותר ובשעות היום הולכים לרבוץ בחופים. כמובן שמגיעים לעיר מאות אלפי מבקרים מכל רחבי העולם. 

מסיבות רחוב עם במות הטריו אלטריקוס :

אווירת הקרנבל רוקמת עור וגידים שבועות לפני התאריך הרשמי ורגעים לפני הקרנבל מתחילים מצעדים ברחובות וחגיגות ענק כך שכדאי מאוד להגיע לעיר לפני על מנת להיות חלק מהאווירה וכן לתפוס מקום מגורים סביר עם מיקום טוב, קחו בחשבון שמקומות הלינה אוזלים במהירות.

כמו בריו ובסאו פאולו, גם בפלוריאנפוליס יש את מתחם הסמבה-דרום שבו מתקיימות צעדות הסמבה המסורתיות של בתי הספר בעיר. האירוע מלווה בזיקוקין דינור ומצעדי ענק ולמעשה מהווה תחרות בין 4 בתי ספר מובילים בעיר. כל בית ספר מציג מופע ראוותני הכולל 2500 רקדנים ונגנים. בית הספר הזוכה בתחרות ממשיך אל ריו למצעד הנצחות. הסמבה-דרום בעיר קטן יחסית ולכן הכרטיסים אוזלים במהירות ולכן חשוב שעם הגיעכם לעיר (ובהנחה שאתם רוצים לבקר בסמבה-דרום לפחות פעם אחת), רוצו לשריין כרטיסים.

מתחם הסמבה-דרום בשיאו :

אחת האטרקציות המשעשעות של הקרנבל הוא תחרות יופי ותחפושות של דראג קווינס וטראנסגנדרים, אירוע שמתקיים ביום השני לקרנבל ומלווה במסיבת ענק עם תקליטנים מכל רחבי העולם. בכללהעיר שופעת מסיבות ענק מיוחצנות ועשירות בתקליטנים מכל העולם.

הקרנבל בפלוריאנפוליס (או פלוריפה) הוא השילוב המושלם של מצעד המנצחות , מסיבות רחוב,מסיבות חוף,מסיבת הבריכה p12 המפורסמת והדי ג׳יים הכי מפורסמים בעולם המגיעים למועדונים האלקטרוניים המובילים ביבשת שנמצאים בפלוריפה.(ארמין וואן ביורן, טייסטו, בוב סינקלר, סטיביאוקי, לייק מייק אנד ווגאס, דיוויד גואטה ועוד רבים).

פלוריפה גם נחשבת לעיר הכי בטוחה בברזיל ועם האיכות החיים הכי גבוה. המקום הכי שווה לישון בו הוא בארה דה לגואה,כפר חוף ציורי עם אגם וים מדהים בו מתרכזים כל ההוסטלים והצעירים. כדי קצת להתמצא- החופים הכי שווים נמצאים באזור בארה דה לגואה,המצעדים של הקרנבל במרכז העיר כ40 דקות מבארה והמסיבות הגדולות מפוזרות על כל העיר שאליהם תוכלו להגיע דרך המרכז הישראלי אשר מארגן הסעות. כיום כל שנה מגיעים כ800-1000 ישראלים לקרנבל בפלוריפה אך מספר זה הולך וגדל לאור המסיבות המטורפות,המחירים הנוחים וביטחון של המקום.

מסיבת ענק עם התקליטן המוביל בעולם - דיויד גואטה 2011 :

מסיבת ענק מטורפת בפלוריפה :

Flori2

מה לגבי בטחון הקרנבל ?

הקרנבל בפלוריאנפוליס נחשב לאחד הבטוחים ביותר בברזיל והוא מהווה מוקד משיכה לתיירים מכל העולם וישראלים במיוחד מסיבה זו, הוא בטוח יותר מ 3 קודמיו וגם נחשב למאוד ידידותי וזאת הסיבה שהקהילה ההומו לסבית בוחרת את העיר כיעד מוביל. למרות שהיא נחשבות לעיר בטוחה יותר מהערים האחרות זה לא אומר שזה בטוח לחלוטין ולכן על מנת למנוע בעיות והיתקלויות אלו עליהם להימנע : מהלסתובב בלילה ברחובות צדדים, יש להיות רק באזורי ריכוז של התיירים, להגיע לחגיגות עם מינימום ציוד עליכם זאת אומר חולצה, מכנס, נעליים וכסף מוחבא עמוק במכנס וזהו, להימנע מטלפון, מצלמה, תכשיטים, שעונים וכו.  אם תרצו לצלם את הקרנבל תוכלו למצוא מקומות בטוחים אחרי שתכירו את המקום ואז תוכלו להגיע עם מצלמה ולצלם או להגיע עם מצלמה קטנה ככל האפשר ולהחביא בכיס. עמוק. ולהוציא רק באזורים בטוחים.

מה לגבי לינה בזמן הקרנבל ?

להמלצות לינה לחץ כאן

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife