01bright

01bright 01bright

01bright

ברזילאו - לינה והשכרת דירות - סלבדור / ריו קרנבל ברזיל 2019

השכרת דירות לקרנבל, שנה חמישית ברציפות, סיור ״עיר הסמבה״ בלעדי לברזילאו והטיול הפופולרי ״ריו אהובתי״, כרטיסים לקרנבל בריו כולל מצעד המנצחות - במקומות הכי טובים שבאמת רואים מהם את הקרנבל (אל תתפתו לכרטיסים הזולים שהם ביציעים לא טובים) ובמחירים אטרקטיביים.

חברי מועדון מוציקארד נהנים מ 10% הנחה

* ההנחה על כל הסיורים של חברת ברזילאו
 
BraziLÃO הינה חברת טיולים המתמחה במתן שירותים למטייל הישראלי בברזיל וארגנטינה. החברה הוקמה לפני כארבע שנים וכיום הינה חברת הטיולים המובילה לברזיל עם מעל 1,500 מטיילים בשנה.
 
ייחודנו הוא בחדשנות שאנו מביאים לקהל הישראלי בכל הקשור לטיולים לדרום אמריקה. יצרנו חבילות נופש המאפשרות בנייה קלה של מסלול טיול שלם, מפורט ומושקע בכל רחבי ברזיל בתפירה אישית למטייל העצמאי, בנוסף לטיולי יום חדשים בריו דה ז׳ניירו המודרכים בעברית ויוצאים בעונת התיירות אופן יומיומי ומספר פעמים בשבוע מחוץ לעונת התיירות. בתקופת הקרנבל אנו משכירים דירות למטיילים בסלבדור ובריו דה ז׳ניירו ובמונדיאל 2014 השקנו יום טיול חדש ובלעדי ל- BraziLÃO, הטיול "ריו אהובתי" - טיול יום בריו דה ז׳ניירו עם מסלול יחודי ושונה המודרך בעברית! הטיול היה הצלחה גדולה ולכן אנו מוציאים אותו בעונת התיירות הקרובה בנוסף לטיולים נוספים במיוחד לקרנבל 2018.
 
ניתן ליצור קשר עצמאי : [email protected]
 
או באמצעות הטופס - מלאו את הפרטים ולחצו שלח

ריו עיר הסמבה

ריו דה ז'ניירו היא בירת הסמבה של ברזיל והעולם ואירוע הקרנבל המושך אל העיר מליוני מבקרים הוא חגיגת הסמבה הגדולה בעולם. הסמבה היא שילוב של מקצבים אפריקאיים עם מוזיקה שהביאו מהגרים מאירופה לברזיל והפכה להיות מזוהה עם ברזיל כולה וריו דה ז'ניירו בפרט. הצטרפו אלינו לסיור מיוחד בקצב הסמבה! בטיול נבקר בסמבדרומו בו נערך מצעד הקרנבל ומצעד המנצחות, נמשיך אל עיר הסמבה לסיור חוויתי בתוך ההכנות לקרנבל, נראה כיצד מכינים את התלבושות המרהיבות ואת המשאיות הענקיות, נתחפש בתלבושות הקרנבל הרמרהיבות ונסיים בחזרות המרגשות לקרנבל ועוד הפתעות... סיור שכולו מוזיקה, תרבות מעניינת והרבה צבעוניות ושמחת חיים ברזילאית אותנטית. לא מצליחים לדמיין את טירוף החושים המדהים הזה שנקרא קרנבל?! לחצו play וצפו בהכנות של בית הספר לסמבה לקראת הקרנבל, בטירוף המסיבות, ההתרגשות ברחובות ובשמחת החיים של הברזילאים בתקופה הכי שמחה וצבעונית בשנה.

ריו אהובתי

יום טיול מיוחד בין סודותיה הקסומים והפחות מוכרים של העיר בשילוב עם אתריה המפורסמים ביותר הטיול נבנה לאחר מחשבה רבה ושיתוף פעולה בין ברזילאו ו- Favela Walking Tour במטרה להביא לכם משהו קצת שונה, חוויתי ומיוחד. בעונת התיירות (דצמבר - אפריל) הטיול מודרך כולו בעברית. בטיול נבקר בפסל ישו המפורסם מדרגות סלרון הצבעוניות שכונת סנטה תרזה ובה תצפיות מרהיבות על העיר יער טיז׳וקה - היער העירוני הגדול בעולם ולסיום סיור בפאבלה עם מדריך מקומי דובר עברית! לאחר שתיחשפו ותחוו את הטבע המדהים, ההיסטוריה העשירה, התרבות המגוונת והנופים עוצרי נשימה שלריו יש להציע אנחנו מאמינים שגם אתם תרגישו שהתאהבתם בריו דה ז'ניירו.

 
 

01bright

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife