• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

הייתרונות שלנו :)

bluebar

ריוודנל זה מותג מוביל ביבשת - מאות מטיילים מסתובבים ביבשת עם החולצה שלנו :

ייתרונות הוסטל ריוונדל (על שאר ההוסטלים בעיר)  : 

* מיקום - ריוונדל גאה במיקום שלנו, המיקום מס 1 בעיר צמוד למלון מאריוט, מלון איביס, בתי הקזינו והקניון המפורסם.  ההוסטל ממוקם על יד השדרה המרכזית של מירה פלורס - רחוב לארקו 12  - בין פארק קנדי (מרכז התיירות של מירה פלורס), בין קניון לארקומר (המקום הפופולארי ביותר בפרו) וכן בין פארק האהבה ופארק יצחק רבין . פארק קנדי כולל מסעדות מקומיות לתיירים, מזללות מוכרות ובתי קולנוע. ריוונדל פרימיום וריוונדל אקספרס הם ההוסטלים  הקרובים ביותר ל 4 המוקדים יחדיו.

* מגזין הטיולים האמריקאי MATADOR בחר את ריוונדל להוסטל מס 1 בפרו מתוך 13 הוסטלים הטובים ביבשת.

* מיקום בצמוד לרחוב מרכזי ומואר 24 שעות ביממה (שדרת לארקו 12), שקט ובטחון מובטחים - האיזור הוא מואר, בטוח במיוחד ומאפשר הגעה לכל נקודה מרכזית בשכונה בבטחה. ההוסטלים נמצא ברחובות מבוססים ואיכותים ולכן מלווים בפטרולים קבועים של משטרת מירה פלורס או לחלופין פטרולים רגליים.

* שקט שקט שקט - המיקום האסטרטגי של ריוונדל מספק מיקום שקט במיוחד מה שמאפשר לכם שינה רצופה ללא הרחובות הסואנים. ההוסטלים הממוקמים על ככר קנדי (דוגמת פיראווה, פליינד דוג ודומיהם) אמנם נמצאים על המרכז התיירותי אולם מספקים חווית שינה איכותית הכוללת עשרות אלפי מכוניות ואוטובוסים בשעה בודדת. 

* הוסטל חדש ומודרני - ריוונדל פרימיום  הוא ההוסטל החדש ביותר בלימה (שופץ לחלוטין ב 2014). בשיפוץ המקום הושקעו סכומי עתק וזאת על מנת להחליף את הצנרת במבנה והפיכת המקום ממבנה ישן למבנה חדש ומודרני כמו שהוסטל צריך להיות. 

* שירותים צמודים (בתוך החדרים הזוגיים או סמוך לחדרי הדורם) מרווחים ברמת גימור של בית מלון - אחת החוויות ה"קשות" ביבשת זה השירותים עם דגש על המקלחת. אמנם כולם מצהירים על מקלחת חמה זרם חזק אבל הכל יחסי. ריוונדל מתגאה להציג מערכת סופר מתקדמת, חדישה ויקרה של מערכת טרמו שתספק לכם זרם חזק במיוחד (נא לוודא שיש לכם ביטוח ספורט אקסטרים לפני השימוש במקלחת) וכן חום אשר אינו מאפשר לאדם ממוצע לעמוד בטמפרטורה ללא פתיחת ברז המים הקרים. המקלחת מס 1 ביבשת בהתחייבות !!!!

* מזרונים אורטופדים איכותיים. ניתן דגש על נוחות השינה - ריוונדל שמה דרש על המזרונים הטובים ביותר שקיימים בלימה פרו. נוחות ללא פשרות. 

* מרכז בידור ייחודי ובלעדי הכולל : טלויזיה FULL HD בגודל של "50 (הגדול ביותר ביבשת) עם מערכת מדיה סנטר (סטרימר) הכוללת מאות סרטים ישראלים, כל הסדרות הישראליות, מאות סרטים וסדרות באנגלית עם תרגום בעברית. מערכת ייחודית ובלעדית (בגודל ובכמות החומר הקיים במערכת). מתעדכנת על בסיס יומי.

* עוד במרכז הבידור : קונסולת משחקים XBOX 360 עם מגוון משחקים ומסך דק וחדש - שהיא המערכת המתקדמת ביותר הקיימת כיום בהוסטלים עם מגוון המשחקים הגדול ביותר.

* כניסה חינם למסיבות והמועדונים הכי טובים בלימה - רוב ההוסטלים מבטיחים כניסות חינם לכל המסיבות הגדולות בלימה אבל בפועל מאפשרים כניסה למועדונים זניחים או לימים החלשים במועדונים הגדולים. ריוונדל הוא היחידי בלימה שמאפשר כניסת VIP ל AURA, GOTIKA, SPA, ANTIQUA - מסיבות שהכניסה אליהן עולה 100 סול (40$).

* המחשבים החדישים ביותר (ברגע כתיבת שורות אלו) - הכוללים חלונות 7 בעברית עם מקלדות בעברית.

* ריוונדל נמצא במרחק הליכה מכל אטרקציה מרכזית ללא צורך במוניות או חשש ללכת ברחובות צדדים.

* מסעדה איכותית עם מנות מפנקות במחירים הזולים ביותר שתמצאו - מנות גדולות, משביעות וטעימות :)

* שמירת חפצים ללא הגבלת זמן - חינם !!!
beer-iconbikebread1clockanti-virusgameboxhookah-100x100java old schoollockermovies_iconwashmachinemusic_discomy_computer2xboxsafesnookertravel_bussecuritycamerasignal

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife